Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g
    1
    45 €
    14,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Karštai rūkytos BIOVELOS dešrelės, a. r., 570
    3
    49 €
    6,12 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytos BIOVELOS dešrelės, a. r., 570

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,86 €/kg

  • Vyt. dešrelės ROK. MĖSINĖ PRIE ALUČIO, 170 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. dešrelės ROK. MĖSINĖ PRIE ALUČIO, 170 g

    3.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,49 €

    Kaina už vienetą: 18,18 €/kg

  • Virta MANO dešra, II r., 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta MANO dešra, II r., 800 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,11 €/kg

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA RAITA, 8 g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA RAITA, 8 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,75 €/kg

  • Darž. mišinys BONDUELLE SPRING VAPEUR, 400 g

    Darž. mišinys BONDUELLE SPRING VAPEUR, 400 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Šald. darž. ir grikių mišinys BONDUELLE, 400g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Šald. darž. ir grikių mišinys BONDUELLE, 400g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Šaldytos bulvinės figūrėlės AVIKO, 450 g

    Šaldytos bulvinės figūrėlės AVIKO, 450 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Krokai AGRONOM RUBY GIANT, AG26

    Krokai AGRONOM RUBY GIANT, AG26

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Uogų mišinio uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Uogų mišinio uogienė RIMI SMART, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Šampūnas ELSEVE GLYCOLIC GLOSS CORE, 400 ml

    Šampūnas ELSEVE GLYCOLIC GLOSS CORE, 400 ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • Šokolado skonio bandelės, 250 g

    Šokolado skonio bandelės, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Bulvių košė su šonine ir svog. SALLING, 51 g

    Bulvių košė su šonine ir svog. SALLING, 51 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,22 €/kg

  • Magnetų rink. Transportas DODO, 15 vnt.

    Magnetų rink. Transportas DODO, 15 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Hig. įklotai NORMAL SALLING bekvap., 20 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    0
    71 €
    1,19 €
    0,04 €/vnt.

    Hig. įklotai NORMAL SALLING bekvap., 20 vnt.

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Kavos kap. LAVAZZA GOURMET CHOCOLATE, 58,7 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kap. LAVAZZA GOURMET CHOCOLATE, 58,7 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Karam. svogūnų pagardas AMANDUS , 170 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karam. svogūnų pagardas AMANDUS , 170 g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,35 €/kg

  • Užtepas su dž. baravykais AMANDUS, 155 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Užtepas su dž. baravykais AMANDUS, 155 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,10 €/kg

  • Paštetas su česn. kr. AMANDUS GOURMET, 155 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Paštetas su česn. kr. AMANDUS GOURMET, 155 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,10 €/kg

  • Kondicionier. AUSSIE 3 MINUTE MIRACLE, 250 ml

    Kondicionier. AUSSIE 3 MINUTE MIRACLE, 250 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/l

Filtrai

Filtrai