Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Eko. avin. krekeriai su kanapių sėkl. , 80 g
    Ekologiškas

    Eko. avin. krekeriai su kanapių sėkl. , 80 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,38 €/kg

  • Pietų dėžutė CURVER, 600+300ml, žalia

    Pietų dėžutė CURVER, 600+300ml, žalia

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Pl. aliejus LOREAL ELSEVE EXTRAORD. 100 ml

    Pl. aliejus LOREAL ELSEVE EXTRAORD. 100 ml

    13.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 134,90 €/l

  • Porų šveitiklis FARMSTAY HYALURONIC, 7 g
    0
    95 €
    135,71 €/kg

    Porų šveitiklis FARMSTAY HYALURONIC, 7 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 170,00 €/kg

  • Bulvių traškučiai HROOM, sūrio skonio, 50 g

    Bulvių traškučiai HROOM, sūrio skonio, 50 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Levandų sk. gėr. CIDO HYDRATE+ BALANCE, 0,6 l

    Levandų sk. gėr. CIDO HYDRATE+ BALANCE, 0,6 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,82 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šv. alus PAULANER MÜNCHNER HELL, 4,9 %, 0,5 l

    Šv. alus PAULANER MÜNCHNER HELL, 4,9 %, 0,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dantų pasta COLGATE CARE & SENSITIVE, 75 ml

    Dantų pasta COLGATE CARE & SENSITIVE, 75 ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,87 €/l

  • Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PURE 72, 400 ml

    Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PURE 72, 400 ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • Lavašas su prieskoniais ZAPA, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lavašas su prieskoniais ZAPA, 190 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,79 €/kg

  • Veg. burgeriai su burokėl. V-EGO, šald. 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Veg. burgeriai su burokėl. V-EGO, šald. 200 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Vonios burbulas PEONY ALMEDA SPA, 135 g

    Vonios burbulas PEONY ALMEDA SPA, 135 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Sviest. lazd. su sūriu SELECT. BY RIMI, 100 g

    Sviest. lazd. su sūriu SELECT. BY RIMI, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Vonios burb. PEACH PROSECCO ALMEDA SPA, 13 g

    Vonios burb. PEACH PROSECCO ALMEDA SPA, 13 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Put. vynas LABUBLE CR. AOP BRUT, 12 %, 0,75 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put. vynas LABUBLE CR. AOP BRUT, 12 %, 0,75 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Daugk. naud. šaukštai URMINOR, 10 vnt.

    Daugk. naud. šaukštai URMINOR, 10 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Matavimo ąsotis Keeeper, 0,25 l, AW26
    0
    99 €
    0,99 €/vnt.

    Matavimo ąsotis Keeeper, 0,25 l, AW26

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/vnt.

  • Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g
    1
    45 €
    14,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Karpio filė su džiov. pomidorais KINTAI, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karpio filė su džiov. pomidorais KINTAI, 1 kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Gaivusis apelsinų sk. gėrimas CRODO, 0,33 l

    Gaivusis apelsinų sk. gėrimas CRODO, 0,33 l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai