Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kekso skon. valg. ledai ICETOPIA, 150ml/100g
    1
    35 €
    13,50 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kekso skon. valg. ledai ICETOPIA, 150ml/100g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 475 g
    3
    79 €
    7,98 €/kg

    Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 475 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,24 €/kg

  • Aud. minkš. LENOR AWAK., 2x59 sk., 2x1239 ml

    Aud. minkš. LENOR AWAK., 2x59 sk., 2x1239 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,05 €/l

  • Daugiaf. valymo pasta THE PINK STUFF, 850 g

    Daugiaf. valymo pasta THE PINK STUFF, 850 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,64 €/kg

  • Dėmių valiklis skalb. THE PINK STUFF, 500 ml

    Dėmių valiklis skalb. THE PINK STUFF, 500 ml

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,58 €/l

  • Šveln. kebabų padažas MILD KEBAB FELIX, 335ml

    Šveln. kebabų padažas MILD KEBAB FELIX, 335ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,91 €/kg

  • Kavos kapsulės RIMI CAPPUCCINO, 192 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės RIMI CAPPUCCINO, 192 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

  • Brašk. valg. ledai su kr. guma POLS, 89ml/56g

    Brašk. valg. ledai su kr. guma POLS, 89ml/56g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,04 €/kg

  • Šviesi raikyta duona RIMI, 800 g

    Šviesi raikyta duona RIMI, 800 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,86 €/kg

  • Vanduo STRAWB. GRAP. HOHES C ANTIOX, 0,750 l
    1
    79 €
    2,39 €/l

    Vanduo STRAWB. GRAP. HOHES C ANTIOX, 0,750 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aud. minkš. LENOR PINK BLOSS., 50 sk., 700 ml

    Aud. minkš. LENOR PINK BLOSS., 50 sk., 700 ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,13 €/l

  • Valg. ledai su šilauogių įd. AURUM, 150ml/95g
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai su šilauogių įd. AURUM, 150ml/95g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,84 €/kg

  • Nealk. alaus kok. GUBERNIJA KIWI-GOOSE. 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. alaus kok. GUBERNIJA KIWI-GOOSE. 0,5 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Braškių skon. kr. guma su saldikl. ORBIT, 14g

    Braškių skon. kr. guma su saldikl. ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Rut. dez. GARNIER ACTION CONTROL, 50 ml

    Rut. dez. GARNIER ACTION CONTROL, 50 ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,80 €/l

  • Ekol. KONJAC mak. SPAGHETTI DIET-FOOD, 385 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekol. KONJAC mak. SPAGHETTI DIET-FOOD, 385 g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,22 €/kg

  • Mangų sk. ledinukas LOLLITOL, 6 g

    Mangų sk. ledinukas LOLLITOL, 6 g

    0.90 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 150,00 €/kg

  • Batonėlis CRISPY HAZELNUT FIZI su sald., 40 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Batonėlis CRISPY HAZELNUT FIZI su sald., 40 g

    1.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • Rug. visų grūdo dalių miltai RIMI, 1,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rug. visų grūdo dalių miltai RIMI, 1,75 kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,91 €/kg

  • Išrūgų baltymai ICONFIT, šokolado sk. 1 kg

    Išrūgų baltymai ICONFIT, šokolado sk. 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

Filtrai

Filtrai