Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Malta ciberžolė SANTA MARIA, 32 g

    Malta ciberžolė SANTA MARIA, 32 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,94 €/kg

  • Juod. arbata LIPTON pers., mango, 20 x 1,7 g

    Juod. arbata LIPTON pers., mango, 20 x 1,7 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 102,65 €/kg

  • Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 20 x 1,6 g

    Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 20 x 1,6 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 109,06 €/kg

  • Sūris LANDANA 1000 dienų brandinta, 180 g

    Sūris LANDANA 1000 dienų brandinta, 180 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,17 €/kg

  • Dantų pasta SENSODYNE PRONAMEL JUNIOR, 50 ml
    3
    49 €
    69,80 €/l

    Dantų pasta SENSODYNE PRONAMEL JUNIOR, 50 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,80 €/l

  • Kremas BIODERMA ATODERM ULTRA, 500 ml

    Kremas BIODERMA ATODERM ULTRA, 500 ml

    26.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,98 €/l

  • Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PURE 72, 400 ml

    Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PURE 72, 400 ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • Šampūnas AUSSIE SOS REPAIR&REVIVE, 300 ml

    Šampūnas AUSSIE SOS REPAIR&REVIVE, 300 ml

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,63 €/l

  • Lavašas su prieskoniais ZAPA, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lavašas su prieskoniais ZAPA, 190 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,79 €/kg

  • Veg. burgeriai su burokėl. V-EGO, šald. 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Veg. burgeriai su burokėl. V-EGO, šald. 200 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Sviest. lazd. su sūriu SELECT. BY RIMI, 100 g

    Sviest. lazd. su sūriu SELECT. BY RIMI, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Vonios burbulas PEONY ALMEDA SPA, 135 g

    Vonios burbulas PEONY ALMEDA SPA, 135 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Vonios burb. PEACH PROSECCO ALMEDA SPA, 13 g

    Vonios burb. PEACH PROSECCO ALMEDA SPA, 13 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Lazdyno riešutų skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    Lazdyno riešutų skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Saulėgrąžų chalva RIMI, vanilės skonio, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų chalva RIMI, vanilės skonio, 60 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,17 €/kg

  • Šunų ėdalas su įv. mėsa NUTRIBALANCE, 12x100g

    Šunų ėdalas su įv. mėsa NUTRIBALANCE, 12x100g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,16 €/kg

  • Mikropl. šluostės elektron. VIGO!, 3 vnt

    Mikropl. šluostės elektron. VIGO!, 3 vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Šluota su rankena TONKITA

    Šluota su rankena TONKITA

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

  • Valg. ledai su kar. ir rieš. RIMI, 500ml/310g
    3
    99 €
    12,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su kar. ir rieš. RIMI, 500ml/310g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,10 €/kg

  • Gaivusis gėrimas FANTA LEMON ZERO, 500 ml

    Gaivusis gėrimas FANTA LEMON ZERO, 500 ml

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai