Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gazuotas gaivusis gėrimas SELITA KLASIKA,1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas gaivusis gėrimas SELITA KLASIKA,1,5l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nealkoholin.šviesusis alus APYNYS, 0,5%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholin.šviesusis alus APYNYS, 0,5%, 0,5l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Trauktinė PELYNO, 47 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė PELYNO, 47 %, 0,5 l

    19.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,58 €/l

  • Raud. sausas vynas B.MONTALTO PASSIVENTO,3l
    Tinka veganams Pagaminta Italijoje

    Raud. sausas vynas B.MONTALTO PASSIVENTO,3l

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,00 €/l

  • Marinuoti artišokai SACLA, 285 g/171g

    Marinuoti artišokai SACLA, 285 g/171g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,75 €/kg

  • R. pupelės GLOBUS ruošt.gar., 212ml/150g
    Rinkis sveikiau

    R. pupelės GLOBUS ruošt.gar., 212ml/150g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,33 €/kg

  • Brašk. plombyras su br. NYKŠTUKAS, 130ml/ 76g
    Pagaminta Lietuvoje

    Brašk. plombyras su br. NYKŠTUKAS, 130ml/ 76g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,66 €/kg

  • Vaisinė braškių arbata RIMI, 22 vnt., 44 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisinė braškių arbata RIMI, 22 vnt., 44 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,14 €/kg

  • Tepamas natūralus sūris ARLA, 24,5%, 200 g

    Tepamas natūralus sūris ARLA, 24,5%, 200 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Šok. keks. su pien. šok. MR BROWNIE, 200 g

    Šok. keks. su pien. šok. MR BROWNIE, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Vyšnių sk. sirupas su saldik. RIMI SMART, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vyšnių sk. sirupas su saldik. RIMI SMART, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Alus ŠVYTURYS BALTIJOS, 5,8 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS BALTIJOS, 5,8 %, 0,568 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tortas Rafaela, 0,4 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tortas Rafaela, 0,4 kg

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,72 €/kg

  • D.želė ALMEDA NATURE CARE COCONUT,500ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    D.želė ALMEDA NATURE CARE COCONUT,500ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/l

  • Vandens minkštiklis TRI-BIO, 0,94 l

    Vandens minkštiklis TRI-BIO, 0,94 l

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,29 €/l

  • Dėmių valiklis be chloro ŪLA, 750 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Dėmių valiklis be chloro ŪLA, 750 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Sojų pad.su sez.aliejumi KIKKOMAN, 250ml

    Sojų pad.su sez.aliejumi KIKKOMAN, 250ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

  • Kavos kaps. NESCAFE GRANDE INTENSO, 132,8 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos kaps. NESCAFE GRANDE INTENSO, 132,8 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Mėl. pel. sūris PAPIL. ROQUEFORT, 52 %, 100 g

    Mėl. pel. sūris PAPIL. ROQUEFORT, 52 %, 100 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/kg

  • Lyd. tep. krem. sūris HOCHLAND, 4 sūr., 140 g

    Lyd. tep. krem. sūris HOCHLAND, 4 sūr., 140 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,93 €/kg

Filtrai

Filtrai