Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausi pusryčiai OHO BEACH PARTY, 325 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO BEACH PARTY, 325 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Guminukai ZOZOLE STICKS, 75 g
    0
    71 €
    9,47 €/kg

    Guminukai ZOZOLE STICKS, 75 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,87 €/kg

  • Kremas su lazdyno riešutais MILKA, 350 g

    Kremas su lazdyno riešutais MILKA, 350 g

    5.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,54 €/kg

  • Servetėlės odiniams paviršiams

    Servetėlės odiniams paviršiams

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • Dantų pasta ECODENTA SENS.WHITEN.,100ml
    4
    79 €
    47,90 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Dantų pasta ECODENTA SENS.WHITEN.,100ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,90 €/l

  • Dantų pasta ELMEX SENSITIVE WHITENING, 75 ml

    Dantų pasta ELMEX SENSITIVE WHITENING, 75 ml

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,20 €/l

  • Baterijos DURACELL LR54, 2vnt

    Baterijos DURACELL LR54, 2vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Tarpd. šepetėliai JORDAN BETWEEN XS, 10 vnt

    Tarpd. šepetėliai JORDAN BETWEEN XS, 10 vnt

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,58 €/vnt.

  • Rūk. lydytas sūris ROKIŠKIO GRAND, 40 %, 280g
    2
    23 €
    7,96 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūk. lydytas sūris ROKIŠKIO GRAND, 40 %, 280g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

  • Mažas ŽEMAIČIŲ šakotis, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mažas ŽEMAIČIŲ šakotis, 1 kg

    14.99 € už kg
    Įprasta kaina: 18,99 €

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Skruzdėlynas medaus sk. J. SPAKAUSKIENES,200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Skruzdėlynas medaus sk. J. SPAKAUSKIENES,200g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,45 €/kg

  • Kiaulienos paštetas su vištų kep.PEKPOL, 300g

    Kiaulienos paštetas su vištų kep.PEKPOL, 300g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,50 €/kg

  • Sidras VILKMERGĖS ROSE, 5,0% 0,5 L
    Pagaminta Lietuvoje

    Sidras VILKMERGĖS ROSE, 5,0% 0,5 L

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus VILKMERGĖS TAMSUSIS, 5,0%, 0,568 L
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VILKMERGĖS TAMSUSIS, 5,0%, 0,568 L

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tellicherry juod. pipirai SANTA MARIA, 210 g

    Tellicherry juod. pipirai SANTA MARIA, 210 g

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 85,67 €/kg

  • Kukurūzai su pupelėmis BONDUELLE, 212ml /170g

    Kukurūzai su pupelėmis BONDUELLE, 212ml /170g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,71 €/kg

  • ROOIBOS arbata KALAHARI, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ROOIBOS arbata KALAHARI, 80 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,63 €/kg

  • Sūrios karamelės skonio vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/kg

    Sūrios karamelės skonio vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,39 €/kg

  • Sausainiai su saldikliu SELGA KLASIKA, 180 g
    0
    83 €
    4,61 €/kg

    Sausainiai su saldikliu SELGA KLASIKA, 180 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,72 €/kg

  • Silikon. kepimo forma GOOD COOK, 26x13cm

    Silikon. kepimo forma GOOD COOK, 26x13cm

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/vnt.

Filtrai

Filtrai