Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kvietinės duonelės su sezamo sėkl. WASA ,200g

    Kvietinės duonelės su sezamo sėkl. WASA ,200g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Citrinų skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Citrinų skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Gvakamolės padažo mišinys SANTA MARIA, 15g

    Gvakamolės padažo mišinys SANTA MARIA, 15g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,67 €/kg

  • Traškučiai su mėlyn.sūriu, JERSIKA'S, 90 g

    Traškučiai su mėlyn.sūriu, JERSIKA'S, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Vaflinis tortas SELGA KAPRIZAS, 350 g
    2
    25 €
    6,43 €/kg

    Vaflinis tortas SELGA KAPRIZAS, 350 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Mirks. šokl. kamuoliukas su dinozauru, 6,5cm

    Mirks. šokl. kamuoliukas su dinozauru, 6,5cm

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Alus VILKMERGĖS PREMIUM, 5,0%,4 X 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VILKMERGĖS PREMIUM, 5,0%,4 X 0,568 l

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Vaikiškos pėdkelnės MYWEAR, 98 / 104

    Vaikiškos pėdkelnės MYWEAR, 98 / 104

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/vnt.

  • Pikantiški kiaulių odelių traškučiai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pikantiški kiaulių odelių traškučiai, 1 kg

    22.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.1 kg 0.1kg

  • ŠNEKORIŲ alus, 6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    ŠNEKORIŲ alus, 6 %, 1 l

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • ŠVYTURIO alus EKSTRA, 5, 2 %, 10 x 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    ŠVYTURIO alus EKSTRA, 5, 2 %, 10 x 0,5 l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 1,00 €

  • Šunų pašaras PrimaDog antienos filė 100g

    Šunų pašaras PrimaDog antienos filė 100g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,90 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai LLama mix RIMI, 100g

    Vaisių skonio guminukai LLama mix RIMI, 100g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Kons.kačių ėd.vištien.vand.PRIMACAT, 50g
    1
    59 €
    31,80 €/kg

    Kons.kačių ėd.vištien.vand.PRIMACAT, 50g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,00 €/kg

  • Broil.šlaun.mėsa graikišk.mar.RIMI,850g
    Pagaminta Lietuvoje

    Broil.šlaun.mėsa graikišk.mar.RIMI,850g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,64 €/kg

  • Higieniniai įklotai LADY ANION ACTIVE, 15vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    13 €
    3,55 €
    0,14 €/vnt.

    Higieniniai įklotai LADY ANION ACTIVE, 15vnt

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,24 €/vnt.

  • Val.gelis veidui NEUTROGENA HYDRO BOOST,200ml

    Val.gelis veidui NEUTROGENA HYDRO BOOST,200ml

    11.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 58,45 €/l

  • Želė saldainiai TUTTI FRUTTI SOUR, 180 g

    Želė saldainiai TUTTI FRUTTI SOUR, 180 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD ORO, 56 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD ORO, 56 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Sausi pusryčiai OHO COOKIE PILLOWS, 0,375 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO COOKIE PILLOWS, 0,375 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,11 €/kg

Filtrai

Filtrai