Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Aud. mink. MAYERI ROYAL ELEGANCE HYPOAL. 2 l

    Aud. mink. MAYERI ROYAL ELEGANCE HYPOAL. 2 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,50 €/l

  • Š. r. KLEBONIŠKA ŠV. DŪMO dešra, A. r., 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Š. r. KLEBONIŠKA ŠV. DŪMO dešra, A. r., 250 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/kg

  • Saldaus pieno sūris GSŪRIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldaus pieno sūris GSŪRIS, 1 kg

    16.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Avižinė košė ACTIVUS, su mang. ir  kok., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė ACTIVUS, su mang. ir  kok., 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Žemės rieš. kr. CREAMY RIMI GREATLIFE, 250 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau

    Žemės rieš. kr. CREAMY RIMI GREATLIFE, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Arbata ETNO MILK OOLONG, 40 g
    2
    09 €
    52,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ETNO MILK OOLONG, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Pusryčių dribsnių bat. NESQUIK STRAW. 23,5 g

    Pusryčių dribsnių bat. NESQUIK STRAW. 23,5 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,58 €/kg

  • TEX MEX stiliaus padažas SANTA MARIA, 250 g

    TEX MEX stiliaus padažas SANTA MARIA, 250 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Pien. šok. vaf. POESIA su kak. įd. 40 g

    Pien. šok. vaf. POESIA su kak. įd. 40 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Augal. kilmės piršteliai GOURMET GREEN, 150 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Augal. kilmės piršteliai GOURMET GREEN, 150 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Griet. sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Griet. sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Kavos kap. STARBUCKS BY NESPRESSO CHOCO, 51 g

    Kavos kap. STARBUCKS BY NESPRESSO CHOCO, 51 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Marin. kiaulienos sprandinės pjausniai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin. kiaulienos sprandinės pjausniai, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Krekeriai su svogūnais RIMI, 100 g
    0
    71 €
    7,10 €/kg

    Krekeriai su svogūnais RIMI, 100 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Aviž. baltym. košė su aviet., brašk. AXA, 40g

    Aviž. baltym. košė su aviet., brašk. AXA, 40g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,75 €/kg

  • Mangų ir pasiflorų valg. ledai PIRULO, 65 g

    Mangų ir pasiflorų valg. ledai PIRULO, 65 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,15 €/kg

  • Obuolių ir arbūzų gėrimas TYMBARK, 250 ml

    Obuolių ir arbūzų gėrimas TYMBARK, 250 ml

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,60 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šunų ėdalas PIPER, žvėriena, moliūgais, 500 g
    2
    19 €
    4,38 €/kg

    Šunų ėdalas PIPER, žvėriena, moliūgais, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Valg. ledai CORNET MIX, 4 porc., 280g/440ml
    3
    79 €
    13,54 €/kg

    Valg. ledai CORNET MIX, 4 porc., 280g/440ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,61 €/kg

  • Tropinių vaisių sultys DON SIMON PREMIUM, 1 l

    Tropinių vaisių sultys DON SIMON PREMIUM, 1 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

Filtrai

Filtrai