Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vyšnių kompotas be kauliukų RIMI, 720 g

    Vyšnių kompotas be kauliukų RIMI, 720 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,45 €/kg

  • Sug. kilimėliai augintin. PETPERFECT, 10 vnt.
    2
    45 €
    0,25 €/vnt.

    Sug. kilimėliai augintin. PETPERFECT, 10 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • Paprikų rinkinys, 500 g

    Paprikų rinkinys, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Vyt. MINI dešrelės DELIKATESAS, a. r., 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. MINI dešrelės DELIKATESAS, a. r., 300 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,97 €/kg

  • Mikropluošto šluostė grindims CLERIT

    Mikropluošto šluostė grindims CLERIT

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/vnt.

  • Saus. ROSHEN LOVITA BLONDIE, citr. sk. 152 g

    Saus. ROSHEN LOVITA BLONDIE, citr. sk. 152 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Keptas sūris su šonine RITA DIRVINIENĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptas sūris su šonine RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Universalios šluostės SALLING, 3 vnt.

    Universalios šluostės SALLING, 3 vnt.

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,63 €/vnt.

  • Balt. batonėlis pien. šok. gab. MURPH, 35 g

    Balt. batonėlis pien. šok. gab. MURPH, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Vienkart. dubenėl. RIMI, 500 ml, 10 vnt.

    Vienkart. dubenėl. RIMI, 500 ml, 10 vnt.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • Kramtomos lazdelės šunims SALLING, 250 g
    1
    65 €
    6,60 €/kg

    Kramtomos lazdelės šunims SALLING, 250 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,56 €/kg

  • Piešt. dezodor. DOVE POWDER, 48 val. 50 ml
    3
    19 €
    63,80 €/l

    Piešt. dezodor. DOVE POWDER, 48 val. 50 ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 95,80 €/l

  • Puršk. dezodor. DOVE ORIGINAL, 48 val. 200 ml
    3
    45 €
    17,25 €/l

    Puršk. dezodor. DOVE ORIGINAL, 48 val. 200 ml

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,45 €/l

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 4 x 100 g
    0
    88 €
    2,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 4 x 100 g

    1.27 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Čederio sūris S. BY RIMI VINTAGE, 48 %, 200 g

    Čederio sūris S. BY RIMI VINTAGE, 48 %, 200 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,45 €/kg

  • Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 42 skalb.

    Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 42 skalb.

    24.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • S. pašaras PURINA ONE kat. su kal. ryž., 750g
    4
    19 €
    5,59 €/kg

    S. pašaras PURINA ONE kat. su kal. ryž., 750g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/kg

  • S. ėdalas PURINA ONE katėms su kalak., 1,4 kg

    S. ėdalas PURINA ONE katėms su kalak., 1,4 kg

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,64 €/kg

  • Val. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 440 ml / 311 g
    5
    39 €
    17,33 €/kg

    Val. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 440 ml / 311 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,91 €/kg

  • Valg. ledai MAGNUM HAZ. & CHOC. 115 ml / 82 g
    1
    79 €
    21,83 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM HAZ. & CHOC. 115 ml / 82 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,46 €/kg

Filtrai

Filtrai