Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pieniškos karamelės RIMI, 100 g

    Pieniškos karamelės RIMI, 100 g

    0.67 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,70 €/kg

  • Pranc. piršt. MADELEINE TREJOS GIRNOS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pranc. piršt. MADELEINE TREJOS GIRNOS, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Krekeriai su trumais SCROCCHI LAURIERI, 175 g
    Tinka veganams

    Krekeriai su trumais SCROCCHI LAURIERI, 175 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/kg

  • Tirpus kavos gėrimas JACOBS 3in1, 12,6 g
    Gera kaina kasdien

    Tirpus kavos gėrimas JACOBS 3in1, 12,6 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL TOFFEE, 1 kg

    Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL TOFFEE, 1 kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Egzotinės sultys BALI VIBES SUN365, 500 ml

    Egzotinės sultys BALI VIBES SUN365, 500 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šampūnas AUSSIE SOS REPAIR&REVIVE, 300 ml

    Šampūnas AUSSIE SOS REPAIR&REVIVE, 300 ml

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,63 €/l

  • Sumuštinis ŽALGIRIS su plėš. kiaul., 170 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumuštinis ŽALGIRIS su plėš. kiaul., 170 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,41 €/kg

  • Veg. burgeriai su burokėl. V-EGO, šald. 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Veg. burgeriai su burokėl. V-EGO, šald. 200 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Ekol. kok. produktas su mėl. THE BRIDGE, 125g
    Ekologiškas

    Ekol. kok. produktas su mėl. THE BRIDGE, 125g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,92 €/kg

  • Kr. sūrio sk. augalinė užtepėlė VGUSTO, 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kr. sūrio sk. augalinė užtepėlė VGUSTO, 200 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,45 €/kg

  • Dvigubo šokolado skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    Dvigubo šokolado skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Vonios burbulas PEONY ALMEDA SPA, 135 g

    Vonios burbulas PEONY ALMEDA SPA, 135 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Kramt. guma ORBIT WATERMELON su sald., 50 g

    Kramt. guma ORBIT WATERMELON su sald., 50 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,80 €/kg

  • Žemės riešutų chalva su braškėmis RIMI, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva su braškėmis RIMI, 60 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Atitirp. mini eklerai su varškės įdaru, 200 g
    Gera kaina kasdien

    Atitirp. mini eklerai su varškės įdaru, 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Dušo gelis OLD SPICE WOLFTHORN, 1000 ml
    6
    65 €
    6,65 €/l

    Dušo gelis OLD SPICE WOLFTHORN, 1000 ml

    13.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,29 €/l

  • Dušo gelis OLD SPICE WHITEWATER, 1000 ml
    6
    65 €
    6,65 €/l

    Dušo gelis OLD SPICE WHITEWATER, 1000 ml

    13.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,29 €/l

  • Šluostė su grindu plovimo šepečiu MCLEAN

    Šluostė su grindu plovimo šepečiu MCLEAN

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,99 €/vnt.

  • Kačių ėd. NUTRIB. višt., verš. pad., 4x100 g

    Kačių ėd. NUTRIB. višt., verš. pad., 4x100 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,72 €/kg

Filtrai

Filtrai