Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šokoladas su braškių skonio įdaru MILKA, 100g

    Šokoladas su braškių skonio įdaru MILKA, 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Besėklės razinos JUMBO RIMI, 500 g
    -40%
    2
    81 €
    5,62 €/kg

    Besėklės razinos JUMBO RIMI, 500 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,38 €/kg

  • Kramt. saldainiai CHEWITS EXTREME CHERRY, 34g

    Kramt. saldainiai CHEWITS EXTREME CHERRY, 34g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,12 €/kg

  • Alus ŠVYTURYS BALTIJOS, 5,8 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS BALTIJOS, 5,8 %, 0,568 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tirpi kava INDIAN INSTANT, 90 g
    Gera kaina kasdien

    Tirpi kava INDIAN INSTANT, 90 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,78 €/kg

  • Kojinės MYWEAR, 39 / 41, 3 poros

    Kojinės MYWEAR, 39 / 41, 3 poros

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/vnt.

  • Aviž. košė AXA su griet. brašk. banan., 40 g

    Aviž. košė AXA su griet. brašk. banan., 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Skyst.muilo papild.PALMOLIVE ANTI ODOUR,500ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    Skyst.muilo papild.PALMOLIVE ANTI ODOUR,500ml

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/l

  • Kojinės MYWEAR, 36 / 38, 3 poros

    Kojinės MYWEAR, 36 / 38, 3 poros

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/Pora

  • Meksikietiško stiliaus vištiena FROSTA, 450 g

    Meksikietiško stiliaus vištiena FROSTA, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • K. r. KABANOSSI lazdelės su bar., a.r., 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. r. KABANOSSI lazdelės su bar., a.r., 100 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,90 €/kg

  • Maskarponės sūrio tortas su karamele, 700 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maskarponės sūrio tortas su karamele, 700 g

    9.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

  • Vais. arbata LOYD su miško uogomis, 50 x 2 g
    -40%
    3
    29 €
    32,90 €/kg

    Vais. arbata LOYD su miško uogomis, 50 x 2 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Ner.pl. sietelisBANQUET Akcent d16cm

    Ner.pl. sietelisBANQUET Akcent d16cm

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/vnt.

  • Dribsniai NESTLE CINI MINIS CHURROS, 300 g

    Dribsniai NESTLE CINI MINIS CHURROS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Ekologiškas alavijas, kg
    Ekologiškas

    Ekologiškas alavijas, kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.58 kg 0.58kg

  • Mot. pėdkelnės MYWEAR, 70D, juod., 4

    Mot. pėdkelnės MYWEAR, 70D, juod., 4

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

  • FSC balionai pasteliniai 12vnt

    FSC balionai pasteliniai 12vnt

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/vnt.

  • FSC balionai 30vnt

    FSC balionai 30vnt

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,11 €/vnt.

  • Varškė ROKIŠKIO TIKRAS, 9 %, 600 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškė ROKIŠKIO TIKRAS, 9 %, 600 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,15 €/kg

Filtrai

Filtrai