Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tarpd. šepetėliai JORDAN BETWEEN XS, 10 vnt

    Tarpd. šepetėliai JORDAN BETWEEN XS, 10 vnt

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,58 €/vnt.

  • Užspaudžiami maišeliai RIMI 1l, 20 vnt

    Užspaudžiami maišeliai RIMI 1l, 20 vnt

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Varškė ROKIŠKIO NAMINĖ, 9 %, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškė ROKIŠKIO NAMINĖ, 9 %, 1 kg

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

  • Bulvių traškučiai ESTRELLA pomidorų sk., 250g

    Bulvių traškučiai ESTRELLA pomidorų sk., 250g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Degtinė BELOFF 40% 0,5l

    Degtinė BELOFF 40% 0,5l

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,18 €/l

  • Sidras VILKMERGĖS ROSE, 5,0% 0,5 L
    Pagaminta Lietuvoje

    Sidras VILKMERGĖS ROSE, 5,0% 0,5 L

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Avižiniai dribsniai VIKIS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižiniai dribsniai VIKIS, 500 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/kg

  • Ekol. obuolių tyrelė MARMALUZI, 4 mėn, 90 g
    -30%
    1
    04 €
    11,56 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. obuolių tyrelė MARMALUZI, 4 mėn, 90 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Degtinė ABSOLUT, 40%, 0,5l

    Degtinė ABSOLUT, 40%, 0,5l

    12.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,58 €/l

  • Energinis gėrimas BATTERY FRESH, 0,5 l
    0
    89 €
    1,78 €/l

    Energinis gėrimas BATTERY FRESH, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tellicherry juod. pipirai SANTA MARIA, 210 g

    Tellicherry juod. pipirai SANTA MARIA, 210 g

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 85,67 €/kg

  • Sūrios karamelės skonio vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/kg

    Sūrios karamelės skonio vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,39 €/kg

  • Sausainiai be glit.GULLON su šok.,200g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sausainiai be glit.GULLON su šok.,200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Atš. krabų sk. surimi lazdelės PORTLITE, 150g

    Atš. krabų sk. surimi lazdelės PORTLITE, 150g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Gazuotas stalo vanduo RASA SODA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas stalo vanduo RASA SODA, 1,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sausk.-keln. LOVING TOUCH(5) 12-17kg, 36vnt
    Gera kaina kasdien

    Sausk.-keln. LOVING TOUCH(5) 12-17kg, 36vnt

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • Ekol. darž. sriuba HIPP su verš., 6+ m., 190g
    -30%
    2
    02 €
    10,63 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. sriuba HIPP su verš., 6+ m., 190g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,21 €/kg

  • Sausainiai DOMINO ORIGINAL, 175 g
    1
    69 €
    9,66 €/kg
    Tinka veganams

    Sausainiai DOMINO ORIGINAL, 175 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,51 €/kg

  • Vyt.KREKENAVOS dešrelės PAG.BE KONS,a.r.220g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt.KREKENAVOS dešrelės PAG.BE KONS,a.r.220g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,59 €/kg

  • Saus. ėd.PURINA ONE MINI SENSITIVE,1,5kg
    7
    99 €
    5,33 €/kg

    Saus. ėd.PURINA ONE MINI SENSITIVE,1,5kg

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,66 €/kg

Filtrai

Filtrai