Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tirp. kavos gėrim. MACCOFFE ORIGINAL 3in1 20g

    Tirp. kavos gėrim. MACCOFFE ORIGINAL 3in1 20g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Raguolis su rieš.sk.įdar. ir saus.7 DAYS, 60g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Raguolis su rieš.sk.įdar. ir saus.7 DAYS, 60g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Vaflinis tortas SELGA KAPRIZAS, 350 g
    2
    25 €
    6,43 €/kg

    Vaflinis tortas SELGA KAPRIZAS, 350 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Mozzarella lazdelės su padažu COBURGER, 300 g

    Mozzarella lazdelės su padažu COBURGER, 300 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,63 €/kg

  • Valg. griet. karamelin. ledai POLS, 120ml/75g

    Valg. griet. karamelin. ledai POLS, 120ml/75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Alus TAURAS Tradicinis, 6%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus TAURAS Tradicinis, 6%, 1l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virtos bulvės su paprika RTE, 430g

    Virtos bulvės su paprika RTE, 430g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,16 €/kg

  • Kačių ėdalas tuno filė vand. PRIMACAT, 50 g
    1
    39 €
    27,80 €/kg

    Kačių ėdalas tuno filė vand. PRIMACAT, 50 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,80 €/kg

  • Skystasis muilas OREON HONEY REFILL, 1L

    Skystasis muilas OREON HONEY REFILL, 1L

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/l

  • Sk.muilas su ličių ir ob. arom. IEVA, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Sk.muilas su ličių ir ob. arom. IEVA, 1l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/l

  • Pieninis šokoladas KARŪNA, 80 g

    Pieninis šokoladas KARŪNA, 80 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,88 €/kg

  • Bulguras su daržovėmis BONDUELLE, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Bulguras su daržovėmis BONDUELLE, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Karamelė PETITE, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamelė PETITE, 1 kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Migdolai su balt.šokoladu ir kava RŪTA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Migdolai su balt.šokoladu ir kava RŪTA, 100 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,90 €/kg

  • Rankų kremas NIVEA MOISTURE CARE OLIVE, 75 ml
    2
    85 €
    38,00 €/l

    Rankų kremas NIVEA MOISTURE CARE OLIVE, 75 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,20 €/l

  •  Gazuotas gaivusis gėrimas NATAXTARI PEAR, 1l

    Gazuotas gaivusis gėrimas NATAXTARI PEAR, 1l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dantų šepetėlis COLGATE 360 FRESH 2 vnt

    Dantų šepetėlis COLGATE 360 FRESH 2 vnt

    4.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,48 €/vnt.

  • Dantų pasta ELMEX SENSITIVE WHITENING, 75 ml

    Dantų pasta ELMEX SENSITIVE WHITENING, 75 ml

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,20 €/l

  • Hig. įklotai LIBRESSE EXTRA LONG, 42vnt.
    2
    65 €
    0,06 €/vnt.

    Hig. įklotai LIBRESSE EXTRA LONG, 42vnt.

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Vytinta dešra FUETEC su triufeliais, 150 g

    Vytinta dešra FUETEC su triufeliais, 150 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/kg

Filtrai

Filtrai