Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Put. vynas ALITA FRIZZANTE SW., 8,5 %, 0,75 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Put. vynas ALITA FRIZZANTE SW., 8,5 %, 0,75 l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/l

  • Balt.sausas vynas CASILLERO SAUVIGNON, 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Balt.sausas vynas CASILLERO SAUVIGNON, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Sūrieji tešlos šaukšteliai LAIMA, 200g

    Sūrieji tešlos šaukšteliai LAIMA, 200g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Trauktinė STUMBRO STARKA, 43%, 0,35l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė STUMBRO STARKA, 43%, 0,35l

    10.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,11 €/l

  • Spiritinis gėrimas STOCK 84, 38 %, 0,7 l

    Spiritinis gėrimas STOCK 84, 38 %, 0,7 l

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,27 €/l

  • Degtinė STUMBRAS VODKA, 40 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė STUMBRAS VODKA, 40 %, 1 l

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,99 €/l

  • Plaukų lakas TAFT ULTIMATE, 250 ml
    3
    89 €
    15,56 €/l

    Plaukų lakas TAFT ULTIMATE, 250 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/l

  • Plaukų model. vaškas TAFT CREATIVE LOOK, 75ml
    6
    29 €
    83,87 €/l

    Plaukų model. vaškas TAFT CREATIVE LOOK, 75ml

    7.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,20 €/l

  • Skalbimo milteliai ŪLA, 450 g

    Skalbimo milteliai ŪLA, 450 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,20 €/kg

  • Ekol. obuolių sidro actas BIONATURALIS, 250ml
    Ekologiškas

    Ekol. obuolių sidro actas BIONATURALIS, 250ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/l

  • Dušo kremas BARNANGEN OIL INTENSE, 400 ml

    Dušo kremas BARNANGEN OIL INTENSE, 400 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,97 €/l

  • Putojantis sausas vynas ALITA, 11 %, 0,75 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Putojantis sausas vynas ALITA, 11 %, 0,75 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Alus VOLFAS ENGELMAN Porteris, 6 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGELMAN Porteris, 6 %, 0,568 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virta pieniška dešra TRADICINĖ, a.r.,500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta pieniška dešra TRADICINĖ, a.r.,500 g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,79 €

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Degtinė SOBIESKI Premium, 40 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė SOBIESKI Premium, 40 %, 0,5 l

    14.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,18 €/l

  • Medaus liker.STUMBRAS Krupnikas, 40 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Medaus liker.STUMBRAS Krupnikas, 40 %, 0,5 l

    13.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,78 €/l

  • Klasikinė BAJORŲ degtinė, 40 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasikinė BAJORŲ degtinė, 40 %, 0,5 l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,98 €/l

  • Alus VOLFAS ENGELMAN Tradicinis, 6 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGELMAN Tradicinis, 6 %, 0,568 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Karštai rūkytas baikštusis slapukas, 1 kg
    -30%
    11
    19 €
    11,19 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytas baikštusis slapukas, 1 kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Alus ALAUS LAIŠKAI NEIPA, 5,0 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ALAUS LAIŠKAI NEIPA, 5,0 %, 0,5 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai