Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kačių ėdalas ANIMONDA CARNY su kalak., 200 g
    1
    39 €
    6,95 €/kg

    Kačių ėdalas ANIMONDA CARNY su kalak., 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Kačių ėdalas FELIX D. DELICIOUS su jaut. 800g

    Kačių ėdalas FELIX D. DELICIOUS su jaut. 800g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,36 €/kg

  • Traškus žemės riešutų kremas ALVO, 500 g

    Traškus žemės riešutų kremas ALVO, 500 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,38 €/kg

  • Saus. su vanil. sk. kr. TW. RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saus. su vanil. sk. kr. TW. RIMI SMART, 300 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,63 €/kg

  • Lęšių trap. RIMI juod. pip., papr. sk., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lęšių trap. RIMI juod. pip., papr. sk., 60 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Sk. kaps. ARIEL MOUNTAIN SPRING, 60 skalb.
    25
    39 €
    0,42 €/vnt.

    Sk. kaps. ARIEL MOUNTAIN SPRING, 60 skalb.

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,55 €/vnt.

  • Sk. maš. val. milt. greipfr. VAMOOSH, 175g

    Sk. maš. val. milt. greipfr. VAMOOSH, 175g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,37 €/kg

  • Ekol. morkų tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g
    -30%
    0
    90 €
    10,00 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. morkų tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Kačių ėd. BRIT PREMIUM BY NATURE, mės. 400 g
    2
    19 €
    5,47 €/kg

    Kačių ėd. BRIT PREMIUM BY NATURE, mės. 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Valg. ledai ICETOPIA MANGO, 100 ml / 50 g
    1
    35 €
    27,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai ICETOPIA MANGO, 100 ml / 50 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,80 €/kg

  • Kumpio, ananasų, kukurūzų salotos, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kumpio, ananasų, kukurūzų salotos, 300 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Kiaul. sprand. šašlykas RIMI, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaul. sprand. šašlykas RIMI, 800 g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,36 €/kg

  • Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA, 200 ml

    Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA, 200 ml

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,95 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Obuol., bananų tyrė ELFIK, nuo 6 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/kg
    Be pieno Be laktozės

    Obuol., bananų tyrė ELFIK, nuo 6 mėn., 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Skalbimo gelis AT HOME UNIVERSAL, 1,5 l

    Skalbimo gelis AT HOME UNIVERSAL, 1,5 l

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,33 €/l

  • Makaronų patiekalas ACTIVUS BOLOGNESE, 227 g
    2
    35 €
    10,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronų patiekalas ACTIVUS BOLOGNESE, 227 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,93 €/kg

  • Obuolių sultys RIMI 100 %, 1 l

    Obuolių sultys RIMI 100 %, 1 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gaz. gėrimas su saldikl. PEPSI LEMON, 1,5 l

    Gaz. gėrimas su saldikl. PEPSI LEMON, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sausainiai meškučiai GERBER, 180 g
    -30%
    3
    49 €
    19,39 €/kg

    Sausainiai meškučiai GERBER, 180 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,72 €/kg

  • V. tyrelė GERBER, su ob. slyv. mork. 80g
    -30%
    1
    32 €
    16,50 €/kg

    V. tyrelė GERBER, su ob. slyv. mork. 80g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,63 €/kg

Filtrai

Filtrai