Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Universalios šluostės SALLING, 10 vnt.
    -50%
    1
    34 €
    0,13 €/vnt.

    Universalios šluostės SALLING, 10 vnt.

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,27 €/vnt.

  • Universalios šluostės SALLING, 3 vnt.
    -50%
    0
    94 €
    0,31 €/vnt.

    Universalios šluostės SALLING, 3 vnt.

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,63 €/vnt.

  • Žal. alyvuogės su migdolais SALLING, 290 g

    Žal. alyvuogės su migdolais SALLING, 290 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,28 €/kg

  • Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 4 x 100 g
    0
    94 €
    2,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 4 x 100 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Veido kaukė BIODANCE BIO COLLAGEN REAL DEEP

    Veido kaukė BIODANCE BIO COLLAGEN REAL DEEP

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

  • Rauginti žali pomidorai DARŽOVIJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rauginti žali pomidorai DARŽOVIJA, 500 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/kg

  • Užk. šunims su kiaul. ausimis SALLING, 110 g
    3
    09 €
    28,09 €/kg

    Užk. šunims su kiaul. ausimis SALLING, 110 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,82 €/kg

  • Užkandis šunims SALLING MINI RULLERS, 360 g
    1
    65 €
    4,58 €/kg

    Užkandis šunims SALLING MINI RULLERS, 360 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Kietojo sūrio užtep. su baziliku VEKO, 280 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kietojo sūrio užtep. su baziliku VEKO, 280 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,11 €/kg

  • Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Bulv. užkandis ESTRELLA POM-BEAR CHEESE, 65 g

    Bulv. užkandis ESTRELLA POM-BEAR CHEESE, 65 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,46 €/kg

  • Morkų Kimchi SKONIO LINIJA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Morkų Kimchi SKONIO LINIJA, 400 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/kg

  • Indų plovikl. FAIRY POMERGRANATE, 2 x 900 ml

    Indų plovikl. FAIRY POMERGRANATE, 2 x 900 ml

    11.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,27 €/l

  • Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 60 vnt.
    22
    99 €
    0,38 €/vnt.

    Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 60 vnt.

    41.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,70 €/vnt.

  • Dž. saldaus pieno sūris su kmyn. GSŪRIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Dž. saldaus pieno sūris su kmyn. GSŪRIS, 1 kg

    18.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,89 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Skustuvas GILLETTE VENUS BREEZE + 4 galvutės
    13
    79 €
    13,79 €/vnt.

    Skustuvas GILLETTE VENUS BREEZE + 4 galvutės

    18.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,49 €/vnt.

  • Žemės rieš. kr. CRUNCHY RIMI GREATLIFE, 250 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau

    Žemės rieš. kr. CRUNCHY RIMI GREATLIFE, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Arbata ETNO MILK OOLONG, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ETNO MILK OOLONG, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • BBQ padažas SANTA MARIA ORIGINAL, 330 g

    BBQ padažas SANTA MARIA ORIGINAL, 330 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Vais. arbata ŽOLYNĖLIS,su an. ir kriauš. 40 g
    -40%
    1
    53 €
    38,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. arbata ŽOLYNĖLIS,su an. ir kriauš. 40 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,75 €/kg

Filtrai

Filtrai