Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pomidorų padažas su ananasais SPILVA, 500 g

    Pomidorų padažas su ananasais SPILVA, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Raus. greipfr. sulčių gėr. GRANINI, 40 %, 1 l
    2
    55 €
    2,55 €/l

    Raus. greipfr. sulčių gėr. GRANINI, 40 %, 1 l

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dezod. REXONA INVIS. B&W, piešt., 50 ml

    Dezod. REXONA INVIS. B&W, piešt., 50 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,80 €/l

  • Šunų maistas GRRREAT su jautiena, 10 kg
    Gera kaina kasdien

    Šunų maistas GRRREAT su jautiena, 10 kg

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,90 €/kg

  • Rabarb. sk. gėr. CIDO HYDRATE+ UPLIFT, 0,6 l

    Rabarb. sk. gėr. CIDO HYDRATE+ UPLIFT, 0,6 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,82 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žymeklis CENTRUM, 2 - 5 mm, juodas

    Žymeklis CENTRUM, 2 - 5 mm, juodas

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Guašo rinkinys CENTRUM, 12 vnt x 20 ml

    Guašo rinkinys CENTRUM, 12 vnt x 20 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Mok. sąsiuv. linij. 2 klasei SMLT, 12 lapų
    Pagaminta Lietuvoje

    Mok. sąsiuv. linij. 2 klasei SMLT, 12 lapų

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Ilgalaikis žymeklis DELI U100, 1,5 mm, juodas

    Ilgalaikis žymeklis DELI U100, 1,5 mm, juodas

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Trintukas STABILO LEGACY 1186

    Trintukas STABILO LEGACY 1186

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Pratybų sąsiuvin. langeliais CENTRUM, 12 pusl

    Pratybų sąsiuvin. langeliais CENTRUM, 12 pusl

    0.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,15 €/vnt.

  • Alus WALTER, 5,0 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus WALTER, 5,0 %, 1 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rankšluostis ALMEDA, smėl., 70x140 cm
    -50%
    4
    49 €
    4,49 €/vnt.

    Rankšluostis ALMEDA, smėl., 70x140 cm

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Gaivusis citrinų skonio gėrimas CRODO, 0,33 l

    Gaivusis citrinų skonio gėrimas CRODO, 0,33 l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ryžių užkand. griet., svog. sk. TASTEES, 65 g

    Ryžių užkand. griet., svog. sk. TASTEES, 65 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Vyt. kiaul. filė su bur. GOURMET, a. r. 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. kiaul. filė su bur. GOURMET, a. r. 160 g

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 24,94 €/kg

  • LED lemputė COZY HOME, 8,6 W, E27, 806lm

    LED lemputė COZY HOME, 8,6 W, E27, 806lm

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Vazelinas VASELINE PETROLEUM JELLY, 100 ml
    2
    79 €
    27,90 €/l

    Vazelinas VASELINE PETROLEUM JELLY, 100 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/l

  • Picos užkandis su vištiena FOOD LUCK, 300 g
    2
    79 €
    9,30 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Picos užkandis su vištiena FOOD LUCK, 300 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,63 €/kg

  • Picos užkandis su saliamiu FOOD LUCK, 300 g
    2
    79 €
    9,30 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Picos užkandis su saliamiu FOOD LUCK, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

Filtrai

Filtrai