Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sūr. kamuoliukai DŽIUGAS gr. sv. sk. 45%, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūr. kamuoliukai DŽIUGAS gr. sv. sk. 45%, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Sauskelnės PAMPERS PANTS GIANT P. S4, 66 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Sauskelnės PAMPERS PANTS GIANT P. S4, 66 vnt.

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Aud. minkš. LENOR AWAK., 2x59 sk., 2x1239 ml

    Aud. minkš. LENOR AWAK., 2x59 sk., 2x1239 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,05 €/l

  • Kavos kapsulės RIMI CAFE AU LAIT, 16 x 10 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės RIMI CAFE AU LAIT, 16 x 10 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

  • Nealkoholinis alus TĒRVETE, 0,5 l

    Nealkoholinis alus TĒRVETE, 0,5 l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Van. valg. ledai tarp saus. AURUM, 140ml/75g
    Pagaminta Lietuvoje

    Van. valg. ledai tarp saus. AURUM, 140ml/75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Vištienos dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/kg

    Vištienos dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Višt. kiaul. dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/kg

    Višt. kiaul. dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Alaus kokteilis GERAS SKONIS MOJITO, 6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alaus kokteilis GERAS SKONIS MOJITO, 6 %, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. KETO granola DIET-FOOD, 200 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. KETO granola DIET-FOOD, 200 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Ekol. kukurūzų košė BIOPONT, 110 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. kukurūzų košė BIOPONT, 110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

  • Tualeto šepetėlis
    -50%
    3
    69 €
    3,69 €/vnt.

    Tualeto šepetėlis

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,39 €/vnt.

  • Batonėlis CHOCO CRUNCH FIZI su sald., 40 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Batonėlis CHOCO CRUNCH FIZI su sald., 40 g

    1.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • Sald. su serbent., žemės riešut. CHUVS, 30 g

    Sald. su serbent., žemės riešut. CHUVS, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Sald. su brašk. ir žemės riešut. CHUVS, 30 g

    Sald. su brašk. ir žemės riešut. CHUVS, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Negaz. gėr. FUZETEA BLUEBERRY LAVEND. 1,5 l
    1
    49 €
    0,99 €/l

    Negaz. gėr. FUZETEA BLUEBERRY LAVEND. 1,5 l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,46 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šveitimo kempinėlės SPONTEX 2+1, 10 vnt. AW26
    -50%
    2
    99 €
    0,30 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Šveitimo kempinėlės SPONTEX 2+1, 10 vnt. AW26

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Kramtomoji guma ORBIT STRAWBERRY LEMON, 67 g

    Kramtomoji guma ORBIT STRAWBERRY LEMON, 67 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,07 €/kg

  • Atš. kiaulienos kumpis be kaulo, su oda, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. kiaulienos kumpis be kaulo, su oda, 1 kg

    4.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,29 €/kg

  • Dezod. REXONA INVIS. B&W, piešt., 50 ml

    Dezod. REXONA INVIS. B&W, piešt., 50 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,80 €/l

Filtrai

Filtrai