Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Padažas su Chipotle papr. SANTA MARIA, 250 ml

    Padažas su Chipotle papr. SANTA MARIA, 250 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

  • Vonios burbulas MANGO ALMEDA SPA, 135 g

    Vonios burbulas MANGO ALMEDA SPA, 135 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Plaukų šamp. LOREAL ELSEVE COLOR-VIVE, 400 ml

    Plaukų šamp. LOREAL ELSEVE COLOR-VIVE, 400 ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • Plaukų kond. ELSEVE HYALURON PLUMP, 200 ml
    3
    69 €
    18,45 €/l

    Plaukų kond. ELSEVE HYALURON PLUMP, 200 ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,95 €/l

  • Aug.kilm.riebalų mišinys plakimui,250ml
    -25%
    1
    46 €
    5,84 €/kg
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Aug.kilm.riebalų mišinys plakimui,250ml

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,80 €/kg

  • Ekol. kok. produktas su mėl. THE BRIDGE, 125g
    Ekologiškas

    Ekol. kok. produktas su mėl. THE BRIDGE, 125g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,92 €/kg

  • Sūrios karamelės skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    Sūrios karamelės skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Kibiras 10l pilka
    -50%
    1
    84 €
    1,84 €/vnt.

    Kibiras 10l pilka

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/vnt.

  • Šluostė su grindu plovimo šepečiu MCLEAN
    -50%
    6
    49 €
    6,49 €/vnt.

    Šluostė su grindu plovimo šepečiu MCLEAN

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,99 €/vnt.

  • Semtuvėlis su šluotele TONKITA
    -50%
    1
    89 €
    1,89 €/vnt.

    Semtuvėlis su šluotele TONKITA

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Kons. šun. ANIMONDA GRAN., su širdele, 800 g
    3
    49 €
    4,36 €/kg

    Kons. šun. ANIMONDA GRAN., su širdele, 800 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,24 €/kg

  • Sūr. kamuoliukai DŽIUGAS gr. sv. sk. 45%, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūr. kamuoliukai DŽIUGAS gr. sv. sk. 45%, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Sauskelnės PAMPERS PANTS GIANT P. S4, 66 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Sauskelnės PAMPERS PANTS GIANT P. S4, 66 vnt.

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Aud. minkš. LENOR AWAK., 2x59 sk., 2x1239 ml

    Aud. minkš. LENOR AWAK., 2x59 sk., 2x1239 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,05 €/l

  • Lyd. rūk. sūris su kumpiu SVALIA, 45 %, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd. rūk. sūris su kumpiu SVALIA, 45 %, 150 g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,69 €

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Kavos kapsulės RIMI CAFE AU LAIT, 16 x 10 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės RIMI CAFE AU LAIT, 16 x 10 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

  • Nealkoholinis alus TĒRVETE, 0,5 l

    Nealkoholinis alus TĒRVETE, 0,5 l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vištienos dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/kg

    Vištienos dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Višt. kiaul. dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/kg

    Višt. kiaul. dešrelės KABANOS BERLINKI, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Alaus kokteilis GERAS SKONIS MOJITO, 6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alaus kokteilis GERAS SKONIS MOJITO, 6 %, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai