Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Meduoliai su medumi RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Meduoliai su medumi RIMI SMART, 200 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,25 €/kg

  • Universalios žirklės MAKU

    Universalios žirklės MAKU

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg

    6.99 € už kg
    Įprasta kaina: 10,29 €

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.95 kg 0.95kg

  • Vytintų mėsos gaminių rinkinys ARGAL, 120 g

    Vytintų mėsos gaminių rinkinys ARGAL, 120 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,25 €/kg

  • Gaz. gėrimas TH. HENRY PINK GRAPEFRUIT, 0,75l

    Gaz. gėrimas TH. HENRY PINK GRAPEFRUIT, 0,75l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sausainiai su sviestu RIMI, 200 g

    Sausainiai su sviestu RIMI, 200 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Kalak. kiaul. dešrelės RIMI KIDINO, 2 x 90 g

    Kalak. kiaul. dešrelės RIMI KIDINO, 2 x 90 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • Kav. kaps. STARBUCKS SMOOTH CAR. 10 v. 51 g

    Kav. kaps. STARBUCKS SMOOTH CAR. 10 v. 51 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Kavos kap. STARBUCKS COLUMBIA, 10 vnt. 57 g

    Kavos kap. STARBUCKS COLUMBIA, 10 vnt. 57 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Javainis sausain., zefyrų sk. CORNY BIG, 40 g

    Javainis sausain., zefyrų sk. CORNY BIG, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Skrudinti kukurūzai RIMI, sūdyti, 150 g
    -40%
    1
    19 €
    7,93 €/kg

    Skrudinti kukurūzai RIMI, sūdyti, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Sriubos žalumynai KOTANYI, 18 g
    0
    83 €
    46,11 €/kg

    Sriubos žalumynai KOTANYI, 18 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,11 €/kg

  • Picos sk. krekeriai SCROCCHI LAURIERI, 175 g
    Tinka veganams

    Picos sk. krekeriai SCROCCHI LAURIERI, 175 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/kg

  • Kojinės MYWEAR, 39 / 41, 3 poros

    Kojinės MYWEAR, 39 / 41, 3 poros

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/vnt.

  • Kepta duona su česnaku VIKIS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta duona su česnaku VIKIS, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Višč. šlaunelės su nug. dal. RIMI SMART, 500g
    Gera kaina kasdien

    Višč. šlaunelės su nug. dal. RIMI SMART, 500g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Muilas PALMOLIVE HYGIENE PLUS ALOE 90g

    Muilas PALMOLIVE HYGIENE PLUS ALOE 90g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Raugintų kopūstų sriuba RIMI, 440 g

    Raugintų kopūstų sriuba RIMI, 440 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Baltym. batonėlis GO ON CRANBERRY&GOJI, 50 g

    Baltym. batonėlis GO ON CRANBERRY&GOJI, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Padažas su Chipotle papr. SANTA MARIA, 250 ml

    Padažas su Chipotle papr. SANTA MARIA, 250 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

Filtrai

Filtrai