Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sojų pad.su sez.aliejumi KIKKOMAN, 250ml

    Sojų pad.su sez.aliejumi KIKKOMAN, 250ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

  • Gaz. gėr. su sald. COCA-COLA ZERO LIME, 0,5 l
    Be cukraus

    Gaz. gėr. su sald. COCA-COLA ZERO LIME, 0,5 l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Granola su mėl., citr., kokos. PAULUNS, 450 g

    Granola su mėl., citr., kokos. PAULUNS, 450 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,09 €/kg

  • Aug. kilm. gam. PARVEGANO GOURM. GREEN, 150 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Aug. kilm. gam. PARVEGANO GOURM. GREEN, 150 g

    2.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,69 €

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Vais.saldainiai BOB SNAIL, mango skonio,60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Vais.saldainiai BOB SNAIL, mango skonio,60g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,17 €/kg

  • Napoletana pad. su darž. KĖDAINIŲ KONS. 410 g
    1
    79 €
    4,37 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Napoletana pad. su darž. KĖDAINIŲ KONS. 410 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,32 €/kg

  • Silkių filė aliejuje ZIGMAS MATES, 400 g
    -30%
    3
    07 €
    9,59 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė aliejuje ZIGMAS MATES, 400 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,72 €/kg

  • Kojinės MYWEAR, 39 / 41, 3 poros

    Kojinės MYWEAR, 39 / 41, 3 poros

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/Pora

  • Alus DAB ORIGINAL, 5 %, 0,5 l

    Alus DAB ORIGINAL, 5 %, 0,5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vytinta dešra SICILIA, a. r., 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta dešra SICILIA, a. r., 150 g

    3.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 60 l, 15 vnt.
    -50%
    0
    84 €
    0,06 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Šiukšlių maišai CLERIT, 60 l, 15 vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,11 €/vnt.

  • Hig. paketai NATURELLA NIGHT Q. 28 vnt.

    Hig. paketai NATURELLA NIGHT Q. 28 vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Azijietiška vištiena FROSTA WOK, 450 g

    Azijietiška vištiena FROSTA WOK, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Dešrainio bandelės JAUS, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dešrainio bandelės JAUS, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Vasaros žiedų medus BROLIŲ MEDUS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vasaros žiedų medus BROLIŲ MEDUS, 500 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/kg

  • Prieskoniai žuviai RIMI SMART, 16 g
    Gera kaina kasdien

    Prieskoniai žuviai RIMI SMART, 16 g

    0.22 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Šaldymo/šildymo maisto dėžutė, 3x0,8 l

    Šaldymo/šildymo maisto dėžutė, 3x0,8 l

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/vnt.

  • Tortų žvakutės mėlynos

    Tortų žvakutės mėlynos

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,13 €/vnt.

  • Pūkų surink.volelio pap.COZY HOME,3vnt.
    -50%
    0
    84 €
    0,28 €/vnt.

    Pūkų surink.volelio pap.COZY HOME,3vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,56 €/vnt.

  • Skalb. minkštiklis SILAN JUNGLE, 50 sk. 1,1 l

    Skalb. minkštiklis SILAN JUNGLE, 50 sk. 1,1 l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,90 €/l

Filtrai

Filtrai