Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekologiški rozmarinai SANTA MARIA, 19g
    Ekologiškas

    Ekologiški rozmarinai SANTA MARIA, 19g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 204,74 €/kg

  • Saldžiarūgšt. padažas su mang. BUGA'S, 375 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžiarūgšt. padažas su mang. BUGA'S, 375 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Saldus gaz.vyno gėrimas ALITA SUNDAY,7,5%,0,2
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldus gaz.vyno gėrimas ALITA SUNDAY,7,5%,0,2

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,95 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Migd. spang. sausainiai THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Migd. spang. sausainiai THE BEGINNINGS, 80 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,63 €/kg

  • GAIVIOSIOS salotos su varške, 1 kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    GAIVIOSIOS salotos su varške, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Traškūs dribsniai su šokoladu AXA, 375 g
    1
    99 €
    5,31 €/kg

    Traškūs dribsniai su šokoladu AXA, 375 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Sausainiai KINDER CARDS, 76,8 g

    Sausainiai KINDER CARDS, 76,8 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,43 €/kg

  • Kempinėlė SCRUB DADDY ORIGINAL
    -50%
    2
    64 €
    2,64 €/vnt.

    Kempinėlė SCRUB DADDY ORIGINAL

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Nealk. kokteilis LE COQ BLUE LAGOON,0,33 l

    Nealk. kokteilis LE COQ BLUE LAGOON,0,33 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,61 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aviečių užtepėlė PŪRE, 410 g

    Aviečių užtepėlė PŪRE, 410 g

    4.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,61 €/kg

  • Žolelių arbata imunitetui RIMI, 33 g
    -40%
    0
    95 €
    28,79 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata imunitetui RIMI, 33 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,18 €/kg

  • Kons. saldieji kukurūzai GLOBUS, 212ml/150g

    Kons. saldieji kukurūzai GLOBUS, 212ml/150g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,33 €/kg

  • Pistac.skon.baltym.putėsiai EHRMANN,200g

    Pistac.skon.baltym.putėsiai EHRMANN,200g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • BAVARIŠKOS dešrelės kepimui GRILL, I r. 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BAVARIŠKOS dešrelės kepimui GRILL, I r. 450 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,87 €/kg

  • Kiaulienos spirgučių užtepėlė su česn., 300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaulienos spirgučių užtepėlė su česn., 300g

    1.75 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,55 €

    Kaina už vienetą: 5,83 €/kg

  • Drėkinanti veido kaukė ORJENA COLLAGEN, 23 ml

    Drėkinanti veido kaukė ORJENA COLLAGEN, 23 ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Pomidorų padažas SPILVA, 510 g

    Pomidorų padažas SPILVA, 510 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,88 €/kg

  • Pomidorų padažas su ananasais SPILVA, 500 g

    Pomidorų padažas su ananasais SPILVA, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Raus. greipfr. sulčių gėr. GRANINI, 40 %, 1 l
    2
    55 €
    2,55 €/l

    Raus. greipfr. sulčių gėr. GRANINI, 40 %, 1 l

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Juod.d.traškučiai su česnaku BON CHANCE, 120g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juod.d.traškučiai su česnaku BON CHANCE, 120g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

Filtrai

Filtrai