Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saldainiai ZOZOLE MUSSS APPLE & CHERRY, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/kg

    Saldainiai ZOZOLE MUSSS APPLE & CHERRY, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Rankų kremas NIVEA MOISTURE CARE OLIVE, 75 ml
    2
    85 €
    38,00 €/l

    Rankų kremas NIVEA MOISTURE CARE OLIVE, 75 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,20 €/l

  • Plikyti ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    Plikyti ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Dantų pasta ELMEX SENSITIVE PLUS, 75 ml

    Dantų pasta ELMEX SENSITIVE PLUS, 75 ml

    9.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 121,20 €/l

  • Avižų gėrimas TERE DEARY Barista, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Avižų gėrimas TERE DEARY Barista, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Vytinta dešra FUETEC su triufeliais, 150 g

    Vytinta dešra FUETEC su triufeliais, 150 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/kg

  • Šarm. baterijos ENERGIZER A76/LR44 Alk, 2vnt
    1
    79 €
    0,90 €/vnt.

    Šarm. baterijos ENERGIZER A76/LR44 Alk, 2vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Sūdyti riešutai TAFFEL Mexican Salsa, 140 g
    -40%
    1
    37 €
    9,79 €/kg

    Sūdyti riešutai TAFFEL Mexican Salsa, 140 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,36 €/kg

  • Gr.ir sv.sk.kuk.traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    Gr.ir sv.sk.kuk.traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,91 €/kg

  • Užspaudžiami maišeliai RIMI 1l, 20 vnt

    Užspaudžiami maišeliai RIMI 1l, 20 vnt

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Varškė ROKIŠKIO NAMINĖ, 9 %, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškė ROKIŠKIO NAMINĖ, 9 %, 1 kg

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

  • Bulvių traškučiai ESTRELLA pomidorų sk., 250g

    Bulvių traškučiai ESTRELLA pomidorų sk., 250g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Degtinė ZUBROWKA BIALA, 40 %, 0,7 l

    Degtinė ZUBROWKA BIALA, 40 %, 0,7 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,84 €/l

  • Brendis BARTENDER'S CLUB 38%, 0,5 l

    Brendis BARTENDER'S CLUB 38%, 0,5 l

    9.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,78 €/l

  • Kep. ir sūd. pistacijos ARIMEX PREMIUM,250 g
    -40%
    4
    19 €
    16,76 €/kg

    Kep. ir sūd. pistacijos ARIMEX PREMIUM,250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Sk. rankų muilo pap. MAYERI SENSITIVE, 500ml

    Sk. rankų muilo pap. MAYERI SENSITIVE, 500ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • Lyd. sūrelis su kumpiu ROKIŠKIO 23 %, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd. sūrelis su kumpiu ROKIŠKIO 23 %, 175 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,14 €/kg

  • K.r. KABANOS dešrel. TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r. KABANOS dešrel. TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 23,71 €/kg

  • K.r.KABANOS su sūriu TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r.KABANOS su sūriu TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 23,71 €/kg

  • Jūros gėrybių mišinys FRUTTI DI MARE, 350 g
    -40%
    4
    37 €
    12,49 €/kg

    Jūros gėrybių mišinys FRUTTI DI MARE, 350 g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,83 €/kg

Filtrai

Filtrai