Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tortas su uogytemis (vidutinis), 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tortas su uogytemis (vidutinis), 1 kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.9 kg 0.9kg

  • Sūris ROKIŠKIO, 48 %, riek., 150 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sūris ROKIŠKIO, 48 %, riek., 150 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Migdolai tamsiame šokolade LAIMA, 140 g

    Migdolai tamsiame šokolade LAIMA, 140 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,64 €/kg

  • Sausainiai su lazd. riešutų įd. SELGA, 205 g
    2
    15 €
    10,49 €/kg

    Sausainiai su lazd. riešutų įd. SELGA, 205 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,12 €/kg

  • Vaikiškos pėdkelnės MYWEAR, 122 / 128

    Vaikiškos pėdkelnės MYWEAR, 122 / 128

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/vnt.

  • Pien. šokoladas su aviet. ir mėl. RŪTA, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. šokoladas su aviet. ir mėl. RŪTA, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Dėmes šalinantys milteliai CLERIT 500gr

    Dėmes šalinantys milteliai CLERIT 500gr

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Vaik.šampūnas-prausiklis BALANCE,240ml,nuo 0+
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik.šampūnas-prausiklis BALANCE,240ml,nuo 0+

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,71 €/l

  • Krekeriai su sūriu VIKIS, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai su sūriu VIKIS, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Sūd. silkių filė al. ZIGMAS MATES, 240 g
    -30%
    2
    02 €
    10,63 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūd. silkių filė al. ZIGMAS MATES, 240 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,21 €/kg

  • Kačių konservai su jūros žuvimi ENCORE, 70 g
    1
    25 €
    17,86 €/kg

    Kačių konservai su jūros žuvimi ENCORE, 70 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Kačių konserv.tunu, krevetėmis ENCORE,70g
    1
    25 €
    17,86 €/kg

    Kačių konserv.tunu, krevetėmis ENCORE,70g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Šun.mais.MUSH DUO+VITAL su kiaul.ir jaut.,1kg

    Šun.mais.MUSH DUO+VITAL su kiaul.ir jaut.,1kg

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,59 €/kg

  • Šald.šunų ėd. jautiena TOP DOG, 1,6 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald.šunų ėd. jautiena TOP DOG, 1,6 kg

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

  • Sk.muilas su ličių ir ob. arom. IEVA, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Sk.muilas su ličių ir ob. arom. IEVA, 1l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/l

  • Hig.pak.ALWAYS ULTRA NIGHT EXTRA, 24vnt.

    Hig.pak.ALWAYS ULTRA NIGHT EXTRA, 24vnt.

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,34 €/vnt.

  • Batonėlis NESTLÉ LION, 60 g

    Batonėlis NESTLÉ LION, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Vaflis RIMI su lazdynų riešutų įdaru, 46 g

    Vaflis RIMI su lazdynų riešutų įdaru, 46 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,83 €/kg

  • Pieninio šokolado sald. su kr. SORINI, 105 g
    1
    49 €
    14,19 €/kg

    Pieninio šokolado sald. su kr. SORINI, 105 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,95 €/kg

  • Javainių batonėlis STRAWBERRY, 35 g

    Javainių batonėlis STRAWBERRY, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

Filtrai

Filtrai