Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Burokėlių salotos su česnakais, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Burokėlių salotos su česnakais, 300 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • PIKANTIŠKOS salotos, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    PIKANTIŠKOS salotos, 300 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,17 €/kg

  • Bulvių trašk. griet. sk. LORENZ, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg

    Bulvių trašk. griet. sk. LORENZ, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Traškučiai SALLING HOLIDAY SNACK MIX, 100 g

    Traškučiai SALLING HOLIDAY SNACK MIX, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Ožkų pieno sūris DELI Q, 130 g

    Ožkų pieno sūris DELI Q, 130 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,62 €/kg

  • Melisa vazonėlyje, vnt
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Melisa vazonėlyje, vnt

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,50 €/kg

  • Morkų ir šaltalankių sultys KADARBIKU, 500 ml
    Rinkis sveikiau

    Morkų ir šaltalankių sultys KADARBIKU, 500 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Likeris VANA TALLINN, 45%, 0,5l

    Likeris VANA TALLINN, 45%, 0,5l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,98 €/l

  • Virta vištienos dešra KAI NORISI MĖSOS, 340g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta vištienos dešra KAI NORISI MĖSOS, 340g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,74 €/kg

  • Viskis JAMESON CRESTED, 40 %, 0,7 l

    Viskis JAMESON CRESTED, 40 %, 0,7 l

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,56 €/l

  • Viskis JAMESON CASKMATES, 40 %, 0,7 l

    Viskis JAMESON CASKMATES, 40 %, 0,7 l

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,84 €/l

  • Virta daktariška BAJORŲ dešra, a.r., 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta daktariška BAJORŲ dešra, a.r., 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Liet.stiprus grūdų gėr.SAMANĖ, 50 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Liet.stiprus grūdų gėr.SAMANĖ, 50 %, 0,5 l

    21.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,38 €/l

  • Viskis JAMESON BLACK BARREL 40 %, 0,7 l

    Viskis JAMESON BLACK BARREL 40 %, 0,7 l

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,56 €/l

  • Put.vynas ALITA CLASSIC MEDIUM DRY, 0,2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Put.vynas ALITA CLASSIC MEDIUM DRY, 0,2 l

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,62 €/l

  • Dantų šepetėlis COLGATE SLIM SOFT, 1vnt.
    2
    59 €
    2,59 €/vnt.

    Dantų šepetėlis COLGATE SLIM SOFT, 1vnt.

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,89 €/vnt.

  • Brendis GRAND CAVALIER, 38 %, 0,5 l

    Brendis GRAND CAVALIER, 38 %, 0,5 l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,98 €/l

  • Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 100 g

    Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 100 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,90 €/kg

  • Trauktinė DAINAVA, 40%, 0,2l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė DAINAVA, 40%, 0,2l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,45 €/l

  • Raud.sausas vynas DOMODO PRIMITIVO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud.sausas vynas DOMODO PRIMITIVO, 0,75l

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,39 €/l

Filtrai

Filtrai