Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vienkart. puodeliai RIMI, 250ml, 10 vnt.

    Vienkart. puodeliai RIMI, 250ml, 10 vnt.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • Atšaldytas kiaulienos kumpis su kaulu, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldytas kiaulienos kumpis su kaulu, 1 kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Sald. kokosų gėrimas NATURE'S CHARM, 320 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Sald. kokosų gėrimas NATURE'S CHARM, 320 g

    3.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,89 €

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Aug. desertas PURE JOY su brašk. pers. 140 g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams

    Aug. desertas PURE JOY su brašk. pers. 140 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,07 €/kg

  • Vasarin. langų plov. skystis CLERIT, 4 l
    -40%
    1
    79 €
    1,79 €/vnt.

    Vasarin. langų plov. skystis CLERIT, 4 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Jautienos sultinys GALLINA BLANCA, 8 vnt 80 g

    Jautienos sultinys GALLINA BLANCA, 8 vnt 80 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,13 €/kg

  • Salsos sk. traškučiai SANTA MARIA GIANT, 160g
    1
    59 €
    9,94 €/kg

    Salsos sk. traškučiai SANTA MARIA GIANT, 160g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Atš. jaut. kebabų iešmeliai GRYNUOLIAI, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. jaut. kebabų iešmeliai GRYNUOLIAI, 260 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,35 €/kg

  • Sūrio skon. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Sūrio skon. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Valg. vanil. ledai NYKŠTUKAS, 150 ml / 92 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. vanil. ledai NYKŠTUKAS, 150 ml / 92 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,63 €/kg

  • Valgomieji ledai 67 HYPE, 55 g / 70 ml
    0
    97 €
    17,64 €/kg

    Valgomieji ledai 67 HYPE, 55 g / 70 ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Sausainiai PRIE KAVOS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai PRIE KAVOS, 500 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,58 €/kg

  • Šunų ėdalas PIPER su ėriena ir morkom., 800 g
    2
    59 €
    3,24 €/kg

    Šunų ėdalas PIPER su ėriena ir morkom., 800 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,36 €/kg

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,37 €/kg

  • Cin. sk. dribsniai CINI MINIS PROTEIN, 340 g

    Cin. sk. dribsniai CINI MINIS PROTEIN, 340 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,21 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 x 10 g

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 x 10 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • K. r. jaut. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. r. jaut. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 7,87 €/kg

  • Nealk. gazuot. kokteilis MIX KAMIKAZE, 0,33 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. gazuot. kokteilis MIX KAMIKAZE, 0,33 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,91 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai