Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Rudieji SHIMEJI grybai, 150 g

    Rudieji SHIMEJI grybai, 150 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Kač. ėdal. su paukšt. jaut. PURRRFECT, 4x100g

    Kač. ėdal. su paukšt. jaut. PURRRFECT, 4x100g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Kuskusas RIMI SMART MOYEN, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Kuskusas RIMI SMART MOYEN, 300 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Vafliai su kakavos kremu RIMI, 180 g

    Vafliai su kakavos kremu RIMI, 180 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Tamsusis alus BEERVILLE 5,3 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Savam Barui

    Tamsusis alus BEERVILLE 5,3 %, 0,5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūrio sk. kukurūzų trašk. SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Sūrio sk. kukurūzų trašk. SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Šald. pat. NOWACO FISH AND CHIPS, 350 g, MSC
    -40%
    3
    29 €
    9,40 €/kg

    Šald. pat. NOWACO FISH AND CHIPS, 350 g, MSC

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,69 €/kg

  • Valg. ledai su gr. jog. KRI KRI, 450ml/320g

    Valg. ledai su gr. jog. KRI KRI, 450ml/320g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,28 €/kg

  • Kavos kaps. RIMI ESPRESSO INTENSO, 16 x 7 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kaps. RIMI ESPRESSO INTENSO, 16 x 7 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Kavos kapsulės RIMI LUNGO, 16 x 7 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės RIMI LUNGO, 16 x 7 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Lim. sk. valg. ledai su gum. JOCKER, 50ml/51g
    0
    59 €
    11,57 €/kg

    Lim. sk. valg. ledai su gum. JOCKER, 50ml/51g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,41 €/kg

  • Vanduo LIME GINGER HOHES C PROTECT, 0,75 l

    Vanduo LIME GINGER HOHES C PROTECT, 0,75 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ferm. avižų desertas su van. ODDLYGOOD, 130 g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Ferm. avižų desertas su van. ODDLYGOOD, 130 g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,75 €

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Alk. kokt. GARAGE LINGONBERRY, 4,6 %, 0,275 l

    Alk. kokt. GARAGE LINGONBERRY, 4,6 %, 0,275 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,51 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aud. minkš. LENOR SENSITIVE, 71 sk., 1491 ml

    Aud. minkš. LENOR SENSITIVE, 71 sk., 1491 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,36 €/l

  • Ekol. KONJAC makaronai FETT DIET-FOOD, 385 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekol. KONJAC makaronai FETT DIET-FOOD, 385 g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,22 €/kg

  • Žal. citr., paprikų sk. trapučiai RIMI, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žal. citr., paprikų sk. trapučiai RIMI, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Tualeto šepetėlis
    -50%
    3
    69 €
    3,69 €/vnt.

    Tualeto šepetėlis

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,39 €/vnt.

  • Sald. aviečių sult., žemės rieš. CHUVS, 30 g

    Sald. aviečių sult., žemės rieš. CHUVS, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Ekol. lazdynų, kakavos kremas BETTR, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. lazdynų, kakavos kremas BETTR, 250 g

    7.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

Filtrai

Filtrai