Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Baltyminis sausainis su šokolado gab., 75 g

    Baltyminis sausainis su šokolado gab., 75 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • Vaisių sk. karameliniai saldainiai RIMI, 16 g

    Vaisių sk. karameliniai saldainiai RIMI, 16 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,37 €/kg

  • Skalbin. servetėlės VANISH, 60 skalb., 30 vnt
    7
    49 €
    0,25 €/vnt.

    Skalbin. servetėlės VANISH, 60 skalb., 30 vnt

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,36 €/vnt.

  • Kiaulių inkstai, atšaldyti RIMI SMART KG
    Gera kaina kasdien

    Kiaulių inkstai, atšaldyti RIMI SMART KG

    1.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PLUMP, 400 ml

    Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PLUMP, 400 ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • Kondicionier. PANTENE REPAIR&PROTECT, 275 ml

    Kondicionier. PANTENE REPAIR&PROTECT, 275 ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,42 €/l

  • Kačių konservai su tunu, mailiumi ENCORE,70g
    1
    25 €
    17,86 €/kg

    Kačių konservai su tunu, mailiumi ENCORE,70g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Kep. žemės rieš. ESTRELLA su med. dr. 240g
    -40%
    1
    91 €
    7,96 €/kg

    Kep. žemės rieš. ESTRELLA su med. dr. 240g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,29 €/kg

  • Sumuštinių duona MORTA SĖKLŲ, 450 g
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinių duona MORTA SĖKLŲ, 450 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,42 €/kg

  • Atitirp. mini eklerai su varškės įdaru, 200 g
    Gera kaina kasdien

    Atitirp. mini eklerai su varškės įdaru, 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Rudieji SHIMEJI grybai, 150 g

    Rudieji SHIMEJI grybai, 150 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Kač. ėdal. su paukšt. jaut. PURRRFECT, 4x100g

    Kač. ėdal. su paukšt. jaut. PURRRFECT, 4x100g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Kuskusas RIMI SMART MOYEN, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Kuskusas RIMI SMART MOYEN, 300 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Vafliai su kakavos kremu RIMI, 180 g

    Vafliai su kakavos kremu RIMI, 180 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Tamsusis alus BEERVILLE 5,3 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Savam Barui

    Tamsusis alus BEERVILLE 5,3 %, 0,5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūrio sk. kukurūzų trašk. SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Sūrio sk. kukurūzų trašk. SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Šald. pat. NOWACO FISH AND CHIPS, 350 g, MSC
    -40%
    3
    29 €
    9,40 €/kg

    Šald. pat. NOWACO FISH AND CHIPS, 350 g, MSC

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,69 €/kg

  • Valg. ledai su gr. jog. KRI KRI, 450ml/320g

    Valg. ledai su gr. jog. KRI KRI, 450ml/320g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,28 €/kg

  • Kavos kaps. RIMI ESPRESSO INTENSO, 16 x 7 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kaps. RIMI ESPRESSO INTENSO, 16 x 7 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Kavos kapsulės RIMI LUNGO, 16 x 7 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės RIMI LUNGO, 16 x 7 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

Filtrai

Filtrai