Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Morkų ir šaltalankių sultys KADARBIKU, 500 ml
    Rinkis sveikiau

    Morkų ir šaltalankių sultys KADARBIKU, 500 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šaldymo maišeliai VIGO, 3 l, 40 vnt

    Šaldymo maišeliai VIGO, 3 l, 40 vnt

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Kokosų miltai RIMI FREE FROM, 300 g
    Rinkis sveikiau Be glitimo

    Kokosų miltai RIMI FREE FROM, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Alus VOLFAS E. RINKTINIS, 5,2 %, 8 x 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS E. RINKTINIS, 5,2 %, 8 x 0,5 l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,75 €/l

    Užstatas už tarą: 0,80 €

  • Veg. graik. stil. kubeliai sūryme GUSTO, 200g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Veg. graik. stil. kubeliai sūryme GUSTO, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Makaronai su aštriu višt. sult. SUN YAN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su aštriu višt. sult. SUN YAN, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Juodos kepintos saulėgrąžos BAZARO, 300 g
    -40%
    2
    33 €
    7,77 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodos kepintos saulėgrąžos BAZARO, 300 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,97 €/kg

  • Moliūgų sėklų miltai RIMI FREE FROM, 300 g
    Rinkis sveikiau Be glitimo

    Moliūgų sėklų miltai RIMI FREE FROM, 300 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,63 €/kg

  • Vytinti kiaulienos traškučiai VIKIS, 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinti kiaulienos traškučiai VIKIS, 90 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,56 €/kg

  • Šaltyje dž.braškės su balt.šokoladu RŪTA, 80g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltyje dž.braškės su balt.šokoladu RŪTA, 80g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,38 €/kg

  • Vanilės skon. saul. chalvos sald., 1 kg
    Tinka veganams Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Vanilės skon. saul. chalvos sald., 1 kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • DAUMANTŲ krienai, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ krienai, 180 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • Sausain. su juod. šok., DIABLO su sald, 128 g

    Sausain. su juod. šok., DIABLO su sald, 128 g

    3.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,39 €/kg

  • Nesušok. kraikas katėms PET PERFECT, 5 l

    Nesušok. kraikas katėms PET PERFECT, 5 l

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,72 €/l

  • Ekol. daržov. ir jautien. košė MAMUKO, 190 g
    -30%
    1
    67 €
    8,79 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. daržov. ir jautien. košė MAMUKO, 190 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,58 €/kg

  • Kepimo mišinys picai RIMI, 400 g
    0
    79 €
    1,97 €/kg
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kepimo mišinys picai RIMI, 400 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Pieninis šokoladas BUMČIAI NUSIŠYPSOK!, 70 g
    2
    02 €
    28,86 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieninis šokoladas BUMČIAI NUSIŠYPSOK!, 70 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,43 €/kg

  • Rutuliukai PRETZELS su karam. glaistu, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rutuliukai PRETZELS su karam. glaistu, 120 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Rutuliukai PRETZELS su jog. ir brašk., 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rutuliukai PRETZELS su jog. ir brašk., 120 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,92 €/kg

  • Drėgnos servetėlės avalynei EXPERTTO, 15 vnt.

    Drėgnos servetėlės avalynei EXPERTTO, 15 vnt.

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

Filtrai

Filtrai