Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pomidorų padažas MARINARA KĖDAINŲ KONS. 410 g
    1
    95 €
    4,76 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas MARINARA KĖDAINŲ KONS. 410 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,80 €/kg

  • Aštrus čederio sūris MEXICANA, 50 %, 150 g
    Tinka vegetarams

    Aštrus čederio sūris MEXICANA, 50 %, 150 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • ITALIŠKAS TIRAMISU pyragas, 1 kg/300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ITALIŠKAS TIRAMISU pyragas, 1 kg/300 g

    12.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Avižinė košė AXA su griet. mėlyn. mang., 40 g

    Avižinė košė AXA su griet. mėlyn. mang., 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Ispaniškas patiekalas PAELJA FROSTA, 400 g

    Ispaniškas patiekalas PAELJA FROSTA, 400 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Hig. paketai ALWAYS NIGHT EXTRA, S5, 20 vnt

    Hig. paketai ALWAYS NIGHT EXTRA, S5, 20 vnt

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Vaivorykštinio upėtakio ikrai RIMI, 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaivorykštinio upėtakio ikrai RIMI, 50 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/kg

  • Bulviniai blynai su mėsa, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Bulviniai blynai su mėsa, 1 kg

    7.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Ekol. gėrimas rožių sk. VIGO KOMBUCHA, 0,33 l
    Ekologiškas

    Ekol. gėrimas rožių sk. VIGO KOMBUCHA, 0,33 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekolog. gėrimas su imb. VIGO KOMBUCHA, 0,33 l
    Ekologiškas

    Ekolog. gėrimas su imb. VIGO KOMBUCHA, 0,33 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Braškių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Braškių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Smeigtukai „Knot“ 12cm 24vnt

    Smeigtukai „Knot“ 12cm 24vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Daugiaspalviai šiaudeliai 50vnt

    Daugiaspalviai šiaudeliai 50vnt

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Želė saldainiai HARIBO PHANTASIA, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO PHANTASIA, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Klijai SUPER MOMENT ULTRA GEL, 2 g

    Klijai SUPER MOMENT ULTRA GEL, 2 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Dantų pasta COLGATE MAX FRESH COOL. CR. 75 ml
    2
    75 €
    36,67 €/l

    Dantų pasta COLGATE MAX FRESH COOL. CR. 75 ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,53 €/l

  • Sk. skalbiklis PERWOLL WOOL&SILK, 40 sk., 2 l

    Sk. skalbiklis PERWOLL WOOL&SILK, 40 sk., 2 l

    14.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/l

  • Skalb. milteliai PERSIL COLOR, 40 sk., 2,2 kg

    Skalb. milteliai PERSIL COLOR, 40 sk., 2,2 kg

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,72 €/kg

  • Skrudintos, sūdytos moliūgų sėklos MOGYI,130g
    -40%
    1
    91 €
    14,69 €/kg

    Skrudintos, sūdytos moliūgų sėklos MOGYI,130g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,54 €/kg

  • Toskanos daržovių mišinys RIMI PLANET, 450 g

    Toskanos daržovių mišinys RIMI PLANET, 450 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,42 €/kg

Filtrai

Filtrai