Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šokolad. valg. ledai RIMI SMART, 1 l / 450 g
    Gera kaina kasdien

    Šokolad. valg. ledai RIMI SMART, 1 l / 450 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,87 €/kg

  • Juodieji pipirai žirneliais RIMI, 22g

    Juodieji pipirai žirneliais RIMI, 22g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,55 €/kg

  • Maistinė želatina RIMI, 20g

    Maistinė želatina RIMI, 20g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,50 €/kg

  • Ciberžolės RIMI, 20g

    Ciberžolės RIMI, 20g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,50 €/kg

  • Petražolės RIMI, 4g

    Petražolės RIMI, 4g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 122,50 €/kg

  • Sausos mielės RIMI, 12g

    Sausos mielės RIMI, 12g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,50 €/kg

  • Avižinė košė su griet. ir uogomis AXA, 40 g

    Avižinė košė su griet. ir uogomis AXA, 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Sk. gelis sport.apr. FROSCH BIONICDRY, 960 ml

    Sk. gelis sport.apr. FROSCH BIONICDRY, 960 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,24 €/l

  • Alaus kokteilis VE Mojito splash, 2,5%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alaus kokteilis VE Mojito splash, 2,5%, 0,5l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Juodos sūdyt.kepin.saulėgrąžos BAZARO, 100 g
    -40%
    0
    81 €
    8,10 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodos sūdyt.kepin.saulėgrąžos BAZARO, 100 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Mar. raudoni vyšniniai pomidor., 720 ml/370ml

    Mar. raudoni vyšniniai pomidor., 720 ml/370ml

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,81 €/l

  • Koldūnai su mėsos įdaru gr. KOGUS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su mėsos įdaru gr. KOGUS, 500 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Univers.priesk.mišinys RIMI SMART, 250g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Univers.priesk.mišinys RIMI SMART, 250g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,96 €/kg

  • Lazdyn. rieš. kremas su sald. VALSOIA, 200 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Lazdyn. rieš. kremas su sald. VALSOIA, 200 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • Daržovių sultys CIDO, 1 l

    Daržovių sultys CIDO, 1 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/l

  • Juod. šokoladas PERGALĖ su lazd. rieš., 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. šokoladas PERGALĖ su lazd. rieš., 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Sausain. kūdikiams PLASMON, nuo 6 mėn, 120 g
    -30%
    1
    74 €
    14,50 €/kg

    Sausain. kūdikiams PLASMON, nuo 6 mėn, 120 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,75 €/kg

  • Sk.minkštiklis SILAN Maldives 770ml 35sk
    3
    19 €
    4,14 €/l

    Sk.minkštiklis SILAN Maldives 770ml 35sk

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,96 €/l

  • PICO DE GALLO skon. kuk. traškučiai SM, 185 g
    1
    69 €
    9,14 €/kg

    PICO DE GALLO skon. kuk. traškučiai SM, 185 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,32 €/kg

  • Jūržolės užkandis BBQ skonio AJI, 3 x 5g

    Jūržolės užkandis BBQ skonio AJI, 3 x 5g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 136,67 €/kg

Filtrai

Filtrai