Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausainiai su šokoladu BOGUTTI,135g
    Be cukraus

    Sausainiai su šokoladu BOGUTTI,135g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,70 €/kg

  • Plikyti ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    Plikyti ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Maišeliai sumušt. RIMI SMART,2L,20x30cm
    Gera kaina kasdien

    Maišeliai sumušt. RIMI SMART,2L,20x30cm

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Aliuminio folija RIMI 29cm x 30m

    Aliuminio folija RIMI 29cm x 30m

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,09 €/vnt.

  • Obuolių ir kertuočių sultys SUN365, 500 ml

    Obuolių ir kertuočių sultys SUN365, 500 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Anakardžių kremas SELECTION BY RIMI, 200 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Anakardžių kremas SELECTION BY RIMI, 200 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/kg

  • Batonėlis su kakava FLAPJACK, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Batonėlis su kakava FLAPJACK, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Makaronai su rūkyta šonine, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su rūkyta šonine, 300 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,30 €/kg

  • Ekol. obuol. kriaušių tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. obuol. kriaušių tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Pistacijos RIMI kepintos ir sūdytos, 400 g
    -40%
    5
    39 €
    13,47 €/kg

    Pistacijos RIMI kepintos ir sūdytos, 400 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,47 €/kg

  • Šald. sukt. VIČI SPRING ROLL su darž., 900 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Šald. sukt. VIČI SPRING ROLL su darž., 900 g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,43 €/kg

  • R.s.vynas LES MOUGEOTTES GRANDE RESERVE,0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    R.s.vynas LES MOUGEOTTES GRANDE RESERVE,0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Tuno gabaliukai su citrina SUN&SEA, 3 x 80 g
    Rinkis sveikiau

    Tuno gabaliukai su citrina SUN&SEA, 3 x 80 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Gazuot. mineralinis vanduo NEPTŪNAS MINT,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuot. mineralinis vanduo NEPTŪNAS MINT,0,5l

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. obuol. ir mėlyn. tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. obuol. ir mėlyn. tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • S.ėd.suaug.šun. PURINA ONE MINI su jaut.1,5kg
    7
    99 €
    5,33 €/kg

    S.ėd.suaug.šun. PURINA ONE MINI su jaut.1,5kg

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,66 €/kg

  • Picos skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 160 g

    Picos skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 160 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,81 €/kg

  • Aitrusis saldžiarūgštis padažas BUGA'S, 380 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aitrusis saldžiarūgštis padažas BUGA'S, 380 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Skystas muilas MILK&HONEY REFILL PALMOLIVE,1l
    4
    19 €
    4,19 €/l

    Skystas muilas MILK&HONEY REFILL PALMOLIVE,1l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/l

  • Saldus gaz.vyno gėrimas ALITA SUNDAY,7,5%,0,2
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldus gaz.vyno gėrimas ALITA SUNDAY,7,5%,0,2

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,95 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai