Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Spiritinis ŽOLYNŲ gėrimas 23, 40 %, 0,5 l

    Spiritinis ŽOLYNŲ gėrimas 23, 40 %, 0,5 l

    14.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,78 €/l

  • Raud. vynas SAN MARZANO PRIMITIVO,14,5%,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud. vynas SAN MARZANO PRIMITIVO,14,5%,0,75l

    41.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,05 €/l

  • Baltasis vyno gėrimas VORUTA BLOSSOM,6%,0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltasis vyno gėrimas VORUTA BLOSSOM,6%,0,75l

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/l

  • Likeris VANA TALLINN, 50 %, 0,5l

    Likeris VANA TALLINN, 50 %, 0,5l

    18.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,98 €/l

  • Sp.gėr.RIGAS BLACK BALZAM CHERRY, 30 %, 0,5 l

    Sp.gėr.RIGAS BLACK BALZAM CHERRY, 30 %, 0,5 l

    16.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,38 €/l

  • Vaisių ir uogų vyn.gėr. VORUTA BLOSSOM, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisių ir uogų vyn.gėr. VORUTA BLOSSOM, 0,75l

    6.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,12 €/l

  • Kivių glotnutis SUN365, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Kivių glotnutis SUN365, 250ml

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,49 €

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Brendis ALITA Classic VSOP, 38%, 0,2l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis ALITA Classic VSOP, 38%, 0,2l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/l

  • Konjakas GAUTIER V.S.O.P., 40 %, 0,7 l

    Konjakas GAUTIER V.S.O.P., 40 %, 0,7 l

    45.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,27 €/l

  • Tams.al.V.ENGELMAN Bohemian, 4,2 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Tams.al.V.ENGELMAN Bohemian, 4,2 %, 0,568 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • ŠVYTURIO Baltas alus, 5 %, 4 x 0,568 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    ŠVYTURIO Baltas alus, 5 %, 4 x 0,568 l sk.

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,16 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Juodoji arbata RIMI SMART, 80 g
    -40%
    0
    11 €
    1,38 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Juodoji arbata RIMI SMART, 80 g

    0.18 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/kg

  • Konjakas HENNESSY VSOP, 40 %, 0,7 l

    Konjakas HENNESSY VSOP, 40 %, 0,7 l

    65.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,56 €/l

  • Vaisių ir uogų vynas MEDŽIOTOJŲ, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisių ir uogų vynas MEDŽIOTOJŲ, 1l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • B.pus.saus.vynas LE GRAND NOIR SAUV., 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B.pus.saus.vynas LE GRAND NOIR SAUV., 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Viskis MONKEY SHOULDER, 40%, 0,5 l

    Viskis MONKEY SHOULDER, 40%, 0,5 l

    27.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,98 €/l

  • Gervuog.skonio sidras SOMERSBY, 4,5 %, 0,5 l

    Gervuog.skonio sidras SOMERSBY, 4,5 %, 0,5 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus VOLFAS ENGEL.RINKTINIS 5,2%,0,5l x 6vnt
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGEL.RINKTINIS 5,2%,0,5l x 6vnt

    9.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,05 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • Degtinė NEMIROFF HONEY PEPPER, 40%, 0,7 l

    Degtinė NEMIROFF HONEY PEPPER, 40%, 0,7 l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/l

  • Degtinė SOBIESKI Premium, 40 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė SOBIESKI Premium, 40 %, 0,7 l

    19.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,27 €/l

Filtrai

Filtrai