Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tyrė ELFIK FRUIT SALAD, nuo 6 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/kg
    Be pieno Be laktozės

    Tyrė ELFIK FRUIT SALAD, nuo 6 mėn., 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Drak. vaisių sk. gėrimas su sald. OMG, 265 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Drak. vaisių sk. gėrimas su sald. OMG, 265 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,28 €/l

  • En. gėrimas su saldikliu BATTERY RUBY, 0,5 l
    0
    89 €
    1,78 €/l

    En. gėrimas su saldikliu BATTERY RUBY, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Traškučiai SALLING HOLIDAY SNACK MIX, 100 g

    Traškučiai SALLING HOLIDAY SNACK MIX, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Valg. ledai su BROWNIE saus. RIMI, 500ml/400g
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su BROWNIE saus. RIMI, 500ml/400g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Mar. silkių gab. su burok. RIMI SMART, 200 g
    -30%
    0
    87 €
    4,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Mar. silkių gab. su burok. RIMI SMART, 200 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,25 €/kg

  • Tualeto valiklis SALLING FRI, 750 ml

    Tualeto valiklis SALLING FRI, 750 ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,59 €/l

  • Mikropluošto šluostė CLERIT, 3 vnt.
    -50%
    0
    64 €
    0,21 €/vnt.

    Mikropluošto šluostė CLERIT, 3 vnt.

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,43 €/vnt.

  • Kempinė su abrazyvu CLERIT, 10 vnt.
    -50%
    0
    74 €
    0,07 €/vnt.

    Kempinė su abrazyvu CLERIT, 10 vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,15 €/vnt.

  • Rožė vazone, 1vnt

    Rožė vazone, 1vnt

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Šv.sūrio rutuliukai RIMI su pom.ir bazil.240g

    Šv.sūrio rutuliukai RIMI su pom.ir bazil.240g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,60 €/kg

  • Konjakas MARTELL VSOP, 40 %, 0,7 l
    Savam Barui

    Konjakas MARTELL VSOP, 40 %, 0,7 l

    56.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 81,41 €/l

  • Įvairių vaisių sulčių gėrimas CIDO, 1 l

    Įvairių vaisių sulčių gėrimas CIDO, 1 l

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,15 €/l

  • Saldus slyvų vynas VORUTA, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldus slyvų vynas VORUTA, 0,75l

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/l

  • Natūralus aronijų vynas VORUTA, 8,5 %, 0,75 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus aronijų vynas VORUTA, 8,5 %, 0,75 l

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/l

  • Šampanas VEUVE CLICQUOT BRUT, 0,75l, dėž.
    Pagaminta Prancūzijoje

    Šampanas VEUVE CLICQUOT BRUT, 0,75l, dėž.

    58.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,99 €/l

  • Šokoladas MILKA PEANUT CARAMEL, 276 G

    Šokoladas MILKA PEANUT CARAMEL, 276 G

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,79 €/kg

  • Viskis CHIVAS REGAL EXTRA, 40 %, 0,7l, dėžut.
    Savam Barui

    Viskis CHIVAS REGAL EXTRA, 40 %, 0,7l, dėžut.

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,56 €/l

  • Svarainių sk. degtinė STUMBRAS VODKA,40%,0,7l
    Pagaminta Lietuvoje

    Svarainių sk. degtinė STUMBRAS VODKA,40%,0,7l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/l

  • Alus VOLF.ENGELMAN Balt.pinta,5,2%,0,568l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLF.ENGELMAN Balt.pinta,5,2%,0,568l sk.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai