Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Plikyti ryžiai GALINTA BASMATI SELLA, 800 g

    Plikyti ryžiai GALINTA BASMATI SELLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Valg. ledai KLASIKA, mel. sk. 85 g / 120 ml
    0
    53 €
    6,63 €/kg

    Valg. ledai KLASIKA, mel. sk. 85 g / 120 ml

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,13 €/kg

  • Šokoladas su raz. ir rieš. KARL FAZER, 180 g
    3
    39 €
    18,83 €/kg

    Šokoladas su raz. ir rieš. KARL FAZER, 180 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,61 €/kg

  • Energ. gėrimas RED BULL SUMMER EDIT. 0,25 l

    Energ. gėrimas RED BULL SUMMER EDIT. 0,25 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Makar. GIGLI TRICOLOR SELECT. BY RIMI, 500 g

    Makar. GIGLI TRICOLOR SELECT. BY RIMI, 500 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Aviž. baltym. košė su ban., karam. AXA, 40 g

    Aviž. baltym. košė su ban., karam. AXA, 40 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,75 €/kg

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,37 €/kg

  • K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 200 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,45 €/kg

  • K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 7,87 €/kg

  • Ekol. lęšių trašk. su burok. BIOPONT, 50 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. lęšių trašk. su burok. BIOPONT, 50 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 92,50 €/kg

  • Sąsiuv. SHKOLYARYK, lang., 48 lapų, BS26

    Sąsiuv. SHKOLYARYK, lang., 48 lapų, BS26

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Nealk. put. vyno gėrim. MION. SPRITZ, 0,75 l
    5
    99 €
    7,99 €/l

    Nealk. put. vyno gėrim. MION. SPRITZ, 0,75 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Gazuotas gėrimas PEPSI LEMON, 0,33 l
    0
    69 €
    2,09 €/l

    Gazuotas gėrimas PEPSI LEMON, 0,33 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Majonezo rink. SELECTION BY RIMI, 78 %, 585 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezo rink. SELECTION BY RIMI, 78 %, 585 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Šok., riešutų, karam. saus. FRANK & OLI, 50 g

    Šok., riešutų, karam. saus. FRANK & OLI, 50 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Varškės užtepėlė RIMI, pomidorų skonio, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės užtepėlė RIMI, pomidorų skonio, 200 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Marin. agurkai SPILVA, pjaust., 460 / 240 g

    Marin. agurkai SPILVA, pjaust., 460 / 240 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,04 €/kg

  • Grietinin. ledai ICETOPIA MATCHA, 100 ml
    1
    35 €
    21,43 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grietinin. ledai ICETOPIA MATCHA, 100 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,35 €/kg

  • Klijų pieštukas KORES ECO, 20 g

    Klijų pieštukas KORES ECO, 20 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Ob., slyvų, van. sk. užkandis DEAR BABY, 36 g

    Ob., slyvų, van. sk. užkandis DEAR BABY, 36 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,83 €/kg

Filtrai

Filtrai