Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kons.kačių ėd.rinkinys su paukšt.SHEBA, 4x85g
    1
    89 €
    5,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons.kačių ėd.rinkinys su paukšt.SHEBA, 4x85g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Mėlyn. pelėsin. sūris GOLD RIMI, 50 %, 100 g

    Mėlyn. pelėsin. sūris GOLD RIMI, 50 %, 100 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Ekol. avinž. krekeriai su pomid. KRIPPU, 80 g
    Ekologiškas

    Ekol. avinž. krekeriai su pomid. KRIPPU, 80 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,63 €/kg

  • Mok. sąsiuv. linij. 2 klasei SMLT, 12 lapų
    Pagaminta Lietuvoje

    Mok. sąsiuv. linij. 2 klasei SMLT, 12 lapų

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Šaldyti žuvų piršteliai NORTHLAND, 250 g
    -40%
    0
    63 €
    2,52 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Šaldyti žuvų piršteliai NORTHLAND, 250 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,20 €/kg

  • Rankšluostis ALMEDA, mėlynas 50x100 cm
    -50%
    2
    49 €
    2,49 €/vnt.

    Rankšluostis ALMEDA, mėlynas 50x100 cm

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Baltym. baton. VANILLA & CRISPIES RIMI, 35 g
    0
    95 €
    27,14 €/kg

    Baltym. baton. VANILLA & CRISPIES RIMI, 35 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,00 €/kg

  • Ryžių užkandis sūrio sk. TASTEES WASABI, 65 g

    Ryžių užkandis sūrio sk. TASTEES WASABI, 65 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Žal. alyv. įd. ančiuv. EL FARO, 370 ml/ 150 g

    Žal. alyv. įd. ančiuv. EL FARO, 370 ml/ 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Leng. gaz. van. AKVILĖ su žal. cit. ar. 0,6 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Leng. gaz. van. AKVILĖ su žal. cit. ar. 0,6 l

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,08 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sausučiai JAVINĖ su aguonomis, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausučiai JAVINĖ su aguonomis, 150 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Gaiv. gėrimas LEMON & GINGER SUN365, 330 ml
    2
    39 €
    7,24 €/l

    Gaiv. gėrimas LEMON & GINGER SUN365, 330 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,06 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kakav. saus. su vanil. įd. OREO DOUBLE, 157 g
    1
    74 €
    11,08 €/kg

    Kakav. saus. su vanil. įd. OREO DOUBLE, 157 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,50 €/kg

  • Guminukai HARIBO HAPPY COLA, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Guminukai HARIBO HAPPY COLA, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Kep. sūd. anak. rieš. su luob. ALVO, 150 g
    -40%
    1
    79 €
    11,93 €/kg

    Kep. sūd. anak. rieš. su luob. ALVO, 150 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Kepimo milteliai DR. OETKER, 160 g
    1
    99 €
    12,44 €/kg

    Kepimo milteliai DR. OETKER, 160 g

    3.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,94 €/kg

  • Vanilinis cukrus DR. OETKER, 160 g
    2
    09 €
    13,06 €/kg

    Vanilinis cukrus DR. OETKER, 160 g

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,19 €/kg

  • Pistacijų pesto SELECTION BY RIMI, 130 g

    Pistacijų pesto SELECTION BY RIMI, 130 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Pjaustytas suris RIMI MIMOLETTE, 43 %, 150 g

    Pjaustytas suris RIMI MIMOLETTE, 43 %, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Konstruktorius LEGO Oranžinė Katė 30714

    Konstruktorius LEGO Oranžinė Katė 30714

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai