Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Makaronai su aštriu višt. sult. SUN YAN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su aštriu višt. sult. SUN YAN, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Batonėlis AXA su žem. riešut. slyvomis, 30 g

    Batonėlis AXA su žem. riešut. slyvomis, 30 g

    0.47 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,67 €/kg

  • Grietininė dražė SKAWA, 70 g

    Grietininė dražė SKAWA, 70 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,71 €/kg

  • Gaz. energ. gėr. MONSTER ULTRA ROSA, 500 ml
    Gera kaina kasdien

    Gaz. energ. gėr. MONSTER ULTRA ROSA, 500 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rožė vazone, 1vnt

    Rožė vazone, 1vnt

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Svarainių arbata SKANOVĖ, 300 g
    -40%
    2
    99 €
    9,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Svarainių arbata SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Vafliai su citrininiu įdaru ROSHEN, 216 g

    Vafliai su citrininiu įdaru ROSHEN, 216 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Minkšt. dantų šepetėlis ECODENTA nuo 3-7 metų
    3
    19 €
    3,19 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Minkšt. dantų šepetėlis ECODENTA nuo 3-7 metų

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Alus ŠVYTURYS ŠVYTURIO, 5,0 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS ŠVYTURIO, 5,0 %, 0,568 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ryžiai su lašiš. ir darž. ORIENTAL RIMI, 350g

    Ryžiai su lašiš. ir darž. ORIENTAL RIMI, 350g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Kondicionier. PANTENE REPAIR&PROTECT, 275 ml

    Kondicionier. PANTENE REPAIR&PROTECT, 275 ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,42 €/l

  • Dušo želė DOVE HYDRATE, 450 ml
    5
    39 €
    11,98 €/l

    Dušo želė DOVE HYDRATE, 450 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,76 €/l

  • Mėlyn. pelėsin. sūris GOLD RIMI, 50 %, 100 g

    Mėlyn. pelėsin. sūris GOLD RIMI, 50 %, 100 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Kač. ėdalas su žuv. paukšt. PURRRFECT, 4x100g
    Gera kaina kasdien

    Kač. ėdalas su žuv. paukšt. PURRRFECT, 4x100g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Šunų ėdalas su mėsa pad. NUTRIBALANCE, 4x100g
    1
    39 €
    3,47 €/kg

    Šunų ėdalas su mėsa pad. NUTRIBALANCE, 4x100g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su jaut., 85 g

    Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su jaut., 85 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Vafliai su kakavos kremu RIMI, 180 g

    Vafliai su kakavos kremu RIMI, 180 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Sūr. kamuol. DŽIUGAS karam. sv. sk, 45 %, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūr. kamuol. DŽIUGAS karam. sv. sk, 45 %, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Višt. šašlykas jogurt. marin. FIESTA, 1150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. šašlykas jogurt. marin. FIESTA, 1150 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,82 €/kg

  • Vaymo putos voniai THE PINK STUFF, 750 ml

    Vaymo putos voniai THE PINK STUFF, 750 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,65 €/l

Filtrai

Filtrai