Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Anan. griež. sult. RIMI PLANET, 567 g / 340 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Anan. griež. sult. RIMI PLANET, 567 g / 340 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Javų batonėl. su šok. ban. NESTLE MUSLI, 35 g

    Javų batonėl. su šok. ban. NESTLE MUSLI, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,91 €/kg

  • Gr.ir svog.sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Gr.ir svog.sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Maišeliai ledukų šaldymui RIMI SMART, 240 VNT
    Gera kaina kasdien

    Maišeliai ledukų šaldymui RIMI SMART, 240 VNT

    0.74 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,74 €/vnt.

  • Spanguolių skonio kisielius ELMENHORSTER, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Spanguolių skonio kisielius ELMENHORSTER, 1 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/l

  • Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC CASSEROLE, 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC CASSEROLE, 4x85g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Sausain. rut. SELGA su kar. pien. šok. 120 g
    1
    55 €
    12,92 €/kg

    Sausain. rut. SELGA su kar. pien. šok. 120 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Užšaldyta mielinė sluoksniuota tešla, 400 g

    Užšaldyta mielinė sluoksniuota tešla, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Br. Gouda sūris su trum. DELI Q, 50 %, 130 g
    Tinka vegetarams

    Br. Gouda sūris su trum. DELI Q, 50 %, 130 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,38 €/kg

  • Kons.kačių ėd.rinkinys su paukšt.SHEBA, 4x85g
    1
    89 €
    5,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons.kačių ėd.rinkinys su paukšt.SHEBA, 4x85g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Juodasis šokoladas LAIMA Vilnius, 90 g

    Juodasis šokoladas LAIMA Vilnius, 90 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,44 €/kg

  • 5 rūšių pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    5 rūšių pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,00 €/kg

  • Juodasis šokoladas 70% RŪTA su saldikl., 100g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas 70% RŪTA su saldikl., 100g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Aguonos RIMI, 30g

    Aguonos RIMI, 30g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,00 €/kg

  • Bazilikai RIMI, 6g

    Bazilikai RIMI, 6g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 98,33 €/kg

  • BBQ prieskonių mišinys RIMI, 45g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskonių mišinys RIMI, 45g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,22 €/kg

  • Aviž. dribsniai su brašk. ir griet. AXA, 40 g

    Aviž. dribsniai su brašk. ir griet. AXA, 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Virta lengvai parūkyta DAKTARIŠKA dešra, 550g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta lengvai parūkyta DAKTARIŠKA dešra, 550g

    3.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,29 €

    Kaina už vienetą: 6,16 €/kg

  • Rūkytos paprikos SANTA MARIA, 37 g

    Rūkytos paprikos SANTA MARIA, 37 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,22 €/kg

Filtrai

Filtrai