Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Balt.saus.vynas CASILLERO CHARDONNAY, 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Balt.saus.vynas CASILLERO CHARDONNAY, 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Trauktinė RAUDONOS DEVYNERIOS, 35 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė RAUDONOS DEVYNERIOS, 35 %, 0,7 l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,27 €/l

  • Degtinė FINLANDIA Vodka, 40 %, 0,5 l

    Degtinė FINLANDIA Vodka, 40 %, 0,5 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,98 €/l

  • Kramt. gum. sk. ledai vafl. kūg., POLS, 200ml

    Kramt. gum. sk. ledai vafl. kūg., POLS, 200ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Alk. kokteilis GIN SAFARI, 5,5 % 0,5 l

    Alk. kokteilis GIN SAFARI, 5,5 % 0,5 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Degtinė FIRMINĖ, 40 %, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė FIRMINĖ, 40 %, 0,5l

    15.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,58 €/l

  • Duš.žel.MARGARITA p.balt.,med.eks.,500ml
    3
    59 €
    7,18 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Duš.žel.MARGARITA p.balt.,med.eks.,500ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,18 €/l

  • Skalbimo kapsulės TRI-BIO, 14vnt.

    Skalbimo kapsulės TRI-BIO, 14vnt.

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,68 €/vnt.

  • Šokoladas SCHOGETTEN DARK, 100 g

    Šokoladas SCHOGETTEN DARK, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Pikant. pomidorų sultys TYMBARK, 100 %, 1 l

    Pikant. pomidorų sultys TYMBARK, 100 %, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

  • Grindų ploviklis su sėmenų aliejumi ŪLA, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grindų ploviklis su sėmenų aliejumi ŪLA, 1kg

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Kiaul. mėsos kuk. MEATBALLS GRYNUOLIAI ,300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaul. mėsos kuk. MEATBALLS GRYNUOLIAI ,300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Beržines malkos 25dm3, +/-5dm3

    Beržines malkos 25dm3, +/-5dm3

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Sauskel I LOVE ECO MAXI S4 7-17kg, 40vnt

    Sauskel I LOVE ECO MAXI S4 7-17kg, 40vnt

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,27 €/vnt.

  • Šviesusis alus TAURAS TAURUSIS, 4,8 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus TAURAS TAURUSIS, 4,8 %, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kavos kaps.s JACOBS LUNGO 8 INTENSO, 10 vnt

    Kavos kaps.s JACOBS LUNGO 8 INTENSO, 10 vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Šokolado skonio baltyminis vaflis ME2U 40 g

    Šokolado skonio baltyminis vaflis ME2U 40 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Kons.kačių ėdalas su tunu ENCORE, 70 g
    1
    25 €
    17,86 €/kg

    Kons.kačių ėdalas su tunu ENCORE, 70 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Rankų muilas Margarita Bekvapis 400ml
    2
    79 €
    6,97 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Rankų muilas Margarita Bekvapis 400ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/l

  • Anan. gab. sultyse RIMI PLANET, 567 g / 340 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Anan. gab. sultyse RIMI PLANET, 567 g / 340 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

Filtrai

Filtrai