Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Valiklis CILLIT BANG  BLACK MOULD, 750 ml

    Valiklis CILLIT BANG BLACK MOULD, 750 ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Lydytas sviestas GHI KHANUM, 500 g
    Rinkis sveikiau Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Lydytas sviestas GHI KHANUM, 500 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,98 €/kg

  • Manų košė su vaisiais MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Manų košė su vaisiais MILUPA, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Šampanas MOUTARD CUVÉE BRUT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Šampanas MOUTARD CUVÉE BRUT, 0,75l

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,99 €/l

  • Raus.vais.uog.v.gėrimas VORUTA BLOSSOM, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Raus.vais.uog.v.gėrimas VORUTA BLOSSOM, 0,75l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/l

  • Virtos dešrelės SAMSONIUKŲ, a.r., 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos dešrelės SAMSONIUKŲ, a.r., 210 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,67 €/kg

  • Česnakiniai pipirai SALDVA, 30 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Česnakiniai pipirai SALDVA, 30 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,67 €/kg

  • Raud.saus.vynas TORRES IBERICOS RIOJA, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raud.saus.vynas TORRES IBERICOS RIOJA, 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Put. vynas FREIXENET ASTI DOCG, 7 %, 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    Put. vynas FREIXENET ASTI DOCG, 7 %, 0,75 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Valymo priemonė CLIN CRYSTAL GLASS, 500 ml

    Valymo priemonė CLIN CRYSTAL GLASS, 500 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

  • Put.p.sald.vynas CODORNIU CLASICO CAVA, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Put.p.sald.vynas CODORNIU CLASICO CAVA, 0,75l

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,12 €/l

  • Alus HORN DISEL TRADICINIS, 6 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus HORN DISEL TRADICINIS, 6 %, 0,568 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Viskis THE GLENLIVET 12YO, 40 %, 0,7l, dėžut.

    Viskis THE GLENLIVET 12YO, 40 %, 0,7l, dėžut.

    44.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,13 €/l

  • Visk.GLENLIVET FOUNDER'S RESERVE, 40 %, 0,7 l

    Visk.GLENLIVET FOUNDER'S RESERVE, 40 %, 0,7 l

    44.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,13 €/l

  • Balt.pus. sausas vynas MARANI TELAVURI, 0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    Balt.pus. sausas vynas MARANI TELAVURI, 0,75l

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Veido kaukė GARNIER MOISTURE+FRESHNESS,32g
    2
    46 €
    2,46 €/vnt.

    Veido kaukė GARNIER MOISTURE+FRESHNESS,32g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Put.pus.sausas vynas ALITA CHARDONNAY, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Put.pus.sausas vynas ALITA CHARDONNAY, 0,75l

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,39 €/l

  • Raud.saus.vynas LE GRAND NOIR MALBEC, 0,75l 
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.saus.vynas LE GRAND NOIR MALBEC, 0,75l 

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Raud.saus.vynas LE GRAND NOIR CAB.SHI., 0,7l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.saus.vynas LE GRAND NOIR CAB.SHI., 0,7l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • 3 grūdų košė su uogomis MILUPA, 6 mėn, 225 g
    -30%
    2
    79 €
    12,40 €/kg
    Gera kaina kasdien

    3 grūdų košė su uogomis MILUPA, 6 mėn, 225 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,73 €/kg

Filtrai

Filtrai