Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Azijietiški ryžiai su kiaušiniu, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Azijietiški ryžiai su kiaušiniu, 250 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,63 €/kg

  • Sūdyta karamelė RIMI, 250 g

    Sūdyta karamelė RIMI, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Mangų džemas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    1
    95 €
    5,91 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mangų džemas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Avižiniai dribs. su kakav., banan. RIMI, 55 g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Avižiniai dribs. su kakav., banan. RIMI, 55 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Drėgnos dėmių valymo servet. VAMOOSH, 20 vnt.

    Drėgnos dėmių valymo servet. VAMOOSH, 20 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • WC valiklis POWER ACTIVE GEL LEMON, 750 ml
    2
    69 €
    3,59 €/l

    WC valiklis POWER ACTIVE GEL LEMON, 750 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,65 €/l

  • Kačių ėd. pap. BRIT CARE CAT SOUP SALM. 75 g
    0
    65 €
    8,67 €/kg

    Kačių ėd. pap. BRIT CARE CAT SOUP SALM. 75 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Kiaulienos dešrelės Kabanos RIMI SMART, 120 g
    Gera kaina kasdien

    Kiaulienos dešrelės Kabanos RIMI SMART, 120 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,58 €/kg

  • Ekol. vaisių baton. HOLLE, nuo 12 mėn., 25 g
    -30%
    1
    11 €
    44,40 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. vaisių baton. HOLLE, nuo 12 mėn., 25 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,60 €/kg

  • Ekol. ob., avižų košė MARMALUZI, 6 mėn., 90 g
    -30%
    1
    39 €
    15,44 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. ob., avižų košė MARMALUZI, 6 mėn., 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Negaz. mangų skon. gėrimas UNIQA JUICY, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. mangų skon. gėrimas UNIQA JUICY, 1,5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,06 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gaz. gėrimas su saldik. COCA-COLA ZERO, 200ml

    Gaz. gėrimas su saldik. COCA-COLA ZERO, 200ml

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,95 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Makaronų patiekalas ACTIVUS CARBONARA, 227 g
    2
    35 €
    10,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronų patiekalas ACTIVUS CARBONARA, 227 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,93 €/kg

  • Brendis ARARAT 5 YO, 40 %, 0,5 l, dėžutėje

    Brendis ARARAT 5 YO, 40 %, 0,5 l, dėžutėje

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,98 €/l

  • Raud.saus.rūš.vynas CAMPO VIEJO RIOJA, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raud.saus.rūš.vynas CAMPO VIEJO RIOJA, 0,75l

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,45 €/l

  • Degtinė STUMBRAS CRANBERRY, 40%, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė STUMBRAS CRANBERRY, 40%, 0,7 l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/l

  • Liker.VANA TALLINN Cream, 16 %, 0,5 l

    Liker.VANA TALLINN Cream, 16 %, 0,5 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/l

  • Liķieris Vana Tallinn Coconut 16% 0,5l

    Liķieris Vana Tallinn Coconut 16% 0,5l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/l

  • Melionai GALIA, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Melionai GALIA, 1 kg

    2.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Putojant. vynas ALITA Klasikinis Briut, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Putojant. vynas ALITA Klasikinis Briut, 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

Filtrai

Filtrai