Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • S. pašaras PURINA ONE kat su višt. kv., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/kg

    S. pašaras PURINA ONE kat su višt. kv., 750 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/kg

  • S. ėdalas PURINA ONE kačiukams su višt., 750g
    4
    19 €
    5,59 €/kg

    S. ėdalas PURINA ONE kačiukams su višt., 750g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/kg

  • Bolonijos padažas LUNTER, su tofu, 190 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Bolonijos padažas LUNTER, su tofu, 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Kons. sviestinės pupelės GLOBUS, 326 g /285 g

    Kons. sviestinės pupelės GLOBUS, 326 g /285 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Aug. desertas PURE JOY su vyšn. mang. 140 g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams

    Aug. desertas PURE JOY su vyšn. mang. 140 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,07 €/kg

  • Plik. juoda sumušt. duona KLAIP. DUONA, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plik. juoda sumušt. duona KLAIP. DUONA, 450 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,53 €/kg

  • Vais. arbata ŽOLYNĖLIS, su miško uog. 40 g
    -40%
    1
    53 €
    38,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. arbata ŽOLYNĖLIS, su miško uog. 40 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,75 €/kg

  • Vasarin. langų plov. skystis CLERIT, 4 l
    -40%
    1
    79 €
    1,79 €/vnt.

    Vasarin. langų plov. skystis CLERIT, 4 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Aitr. papr. sk. kukur. traškuč. DORITOS, 90g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Aitr. papr. sk. kukur. traškuč. DORITOS, 90g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Valgomieji ledai 67 HYPE, 55 g / 70 ml
    0
    97 €
    17,64 €/kg

    Valgomieji ledai 67 HYPE, 55 g / 70 ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Kvietiniai miltai picai DURUM LAMOLISANA,1 kg

    Kvietiniai miltai picai DURUM LAMOLISANA,1 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Dešrelės kep. ORIGINAL BRATWURST, a. r., 420g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dešrelės kep. ORIGINAL BRATWURST, a. r., 420g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,88 €/kg

  • Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA CHERRY, 0,85 l

    Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA CHERRY, 0,85 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pomidorų kečupas FELIX, 350 g

    Pomidorų kečupas FELIX, 350 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,26 €/kg

  • Sūd. atlantinių lašišų filė RIMI MARE, 300 g
    -30%
    6
    99 €
    23,30 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūd. atlantinių lašišų filė RIMI MARE, 300 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,30 €/kg

  • Alaus kokteilis GARAGE CHERRY, 6,0 %, 0,275 l

    Alaus kokteilis GARAGE CHERRY, 6,0 %, 0,275 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,51 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi česn.mar.400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi česn.mar.400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Sūrio juost. su triuf. TOP FOOD, 45 %, 100 g

    Sūrio juost. su triuf. TOP FOOD, 45 %, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Porc. duonelės TOSTE TASTY SOFTIES, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Porc. duonelės TOSTE TASTY SOFTIES, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Vaisių sultys su imb., medumi SUN365, 60 ml

    Vaisių sultys su imb., medumi SUN365, 60 ml

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 26,50 €/l

Filtrai

Filtrai