Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gaiv. gėr. PIN. & PASS. FRUIT SUN365, 330 ml
    2
    39 €
    7,24 €/l

    Gaiv. gėr. PIN. & PASS. FRUIT SUN365, 330 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,06 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Miš. traškiai vištienai su džiūv. MAGGI, 66 g
    0
    95 €
    14,39 €/kg

    Miš. traškiai vištienai su džiūv. MAGGI, 66 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,09 €/kg

  • Gėrimas su vitaminais UNIQA GOOD MOOD, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gėrimas su vitaminais UNIQA GOOD MOOD, 0,5 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Energ. pasif., ananas. sk. gėr. ALIFE, 0,33 l
    1
    29 €
    3,91 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Energ. pasif., ananas. sk. gėr. ALIFE, 0,33 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • TIKRA šviesi plikyta duona, 500 g

    TIKRA šviesi plikyta duona, 500 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/kg

  • Žalioji arbata su mangais LOYD, 20 x 1,5 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/kg

    Žalioji arbata su mangais LOYD, 20 x 1,5 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 500 g
    -40%
    2
    99 €
    5,98 €/kg

    Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Dušo želė DOVE JUICY HYDRATE, 450 ml
    5
    09 €
    11,31 €/l

    Dušo želė DOVE JUICY HYDRATE, 450 ml

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,87 €/l

  • Fermentuotos daržovės KIMCHI, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Fermentuotos daržovės KIMCHI, 250 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,36 €/kg

  • Jūros gėrybių rinkinys RIMI MARE, 400 g
    -40%
    3
    59 €
    8,97 €/kg

    Jūros gėrybių rinkinys RIMI MARE, 400 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Leng. gaz. gėr. RIMI POMEGR. - JUNIP. 0,568 l

    Leng. gaz. gėr. RIMI POMEGR. - JUNIP. 0,568 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,74 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Krekeriai su pom. SALLING FOCACCINE, 200 g

    Krekeriai su pom. SALLING FOCACCINE, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Dulkių šluotelė su 5 keič. antg. SALLING
    -50%
    1
    49 €
    0,30 €/vnt.

    Dulkių šluotelė su 5 keič. antg. SALLING

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Dulkių šluotelė SALLING, 65 cm
    -50%
    0
    99 €
    0,99 €/vnt.

    Dulkių šluotelė SALLING, 65 cm

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Konservuoti abrikosai SALLING, 410 g / 230 g
    1
    19 €
    5,17 €/kg

    Konservuoti abrikosai SALLING, 410 g / 230 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Krekeriai su sezamų sėklomis SALLING, 250 g

    Krekeriai su sezamų sėklomis SALLING, 250 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Papr.sk. bulvių trašk. SALLING SKY MIX, 150 g
    2
    15 €
    14,33 €/kg

    Papr.sk. bulvių trašk. SALLING SKY MIX, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Jasmine ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g
    1
    19 €
    2,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jasmine ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g

    1.78 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Pauk. kiaul. dešr. RIMI KAB., sūr. II r.440 g

    Pauk. kiaul. dešr. RIMI KAB., sūr. II r.440 g

    4.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,69 €

    Kaina už vienetą: 10,89 €/kg

  • Pieninis šokol. su kokosų įdaru MILKA, 97 g

    Pieninis šokol. su kokosų įdaru MILKA, 97 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,70 €/kg

Filtrai

Filtrai