Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Apelsinų nektaras CAPPY, VIT C 100 %, 1 l

    Apelsinų nektaras CAPPY, VIT C 100 %, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,88 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Išrūgų balt. ICONFIT, van. sk. su sald., 1 kg

    Išrūgų balt. ICONFIT, van. sk. su sald., 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

  • Ekol. lešių užkandis su rieš. BIOPONT, 60 g
    Ekologiškas Be laktozės

    Ekol. lešių užkandis su rieš. BIOPONT, 60 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,17 €/kg

  • Guminukai 4D PINEAPPLE, 65 g

    Guminukai 4D PINEAPPLE, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Degtukai RIMI, 5 cm, 100 vnt.

    Degtukai RIMI, 5 cm, 100 vnt.

    0.50 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Ekol. ožkos pieno mišinys HIPP, 6 mėn., 400 g
    13
    99 €
    34,97 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. ožkos pieno mišinys HIPP, 6 mėn., 400 g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,97 €/kg

  • Bulvių trašk. krapų, griet. sk. AHOOOY!, 75 g

    Bulvių trašk. krapų, griet. sk. AHOOOY!, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Greitai paruoš. ryžių dribsniai RIMI, 400 g
    1
    25 €
    3,12 €/kg

    Greitai paruoš. ryžių dribsniai RIMI, 400 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Rūkytos midijos aliejuje RIMI, 120 g/72 g ASC
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    Rūkytos midijos aliejuje RIMI, 120 g/72 g ASC

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,58 €/kg

  • Garinti grikiai RIMI, 4 x 100 g

    Garinti grikiai RIMI, 4 x 100 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,12 €/kg

  • Šviežias kokosas, 1vnt
    Rinkis sveikiau

    Šviežias kokosas, 1vnt

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/vnt.

  • Ob. kr. gėr. KUBUŠ BABY, 100 %, 6 +, 0,3 l
    -30%
    1
    25 €
    4,17 €/l

    Ob. kr. gėr. KUBUŠ BABY, 100 %, 6 +, 0,3 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kepimo padažas KORMA SANTA MARIA, 360 g

    Kepimo padažas KORMA SANTA MARIA, 360 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Įv. vais., morkų sulčių gėrim. CIDO PP, 0,2 l

    Įv. vais., morkų sulčių gėrim. CIDO PP, 0,2 l

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Vyt. jaut. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. jaut. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    2.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,99 €

    Kaina už vienetą: 55,80 €/kg

  • Leng. gaz. st. van. AKVILĖ su citr. ar. 0,6 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Leng. gaz. st. van. AKVILĖ su citr. ar. 0,6 l

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,08 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kojinės MYWEAR, 39 / 41, 3 poros

    Kojinės MYWEAR, 39 / 41, 3 poros

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/Pora

  • Ekol. lazan. lakštai SALLING GLUTENFRI, 250 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. lazan. lakštai SALLING GLUTENFRI, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Ekol. FUSILLI makar. su gr. SALL.GLUT., 250 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. FUSILLI makar. su gr. SALL.GLUT., 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Gaiv. gėrimas LEMON & GINGER SUN365, 750 ml
    4
    79 €
    6,39 €/l

    Gaiv. gėrimas LEMON & GINGER SUN365, 750 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai