Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Raudonasis pus.saldus vynas TALISMAN, 0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    Raudonasis pus.saldus vynas TALISMAN, 0,75l

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Ekol.r.s.vynas DOPPIO PASSO PRIMITIVO, 0,75l
    Ekologiškas Pagaminta Italijoje

    Ekol.r.s.vynas DOPPIO PASSO PRIMITIVO, 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Viskis WOODFORD RESERVE, 43,2 %, 0,7 l

    Viskis WOODFORD RESERVE, 43,2 %, 0,7 l

    42.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,41 €/l

  • Raudonas saus.vynas LE GRAND NOIR Gsm, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raudonas saus.vynas LE GRAND NOIR Gsm, 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Balt.saus.vynas LE GRAND NOIR VIOGNER, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Balt.saus.vynas LE GRAND NOIR VIOGNER, 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Sultys VITAMINAS C, 60ml

    Sultys VITAMINAS C, 60ml

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 26,50 €/l

  • Mot. skustuvas VENUS BREEZE, 1 vnt.+2 galv.

    Mot. skustuvas VENUS BREEZE, 1 vnt.+2 galv.

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/vnt.

  • Pilno grūdo košė su vaisiais MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Pilno grūdo košė su vaisiais MILUPA, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Putoj.vynas MOUTARD BLANC DE BLANCS, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Putoj.vynas MOUTARD BLANC DE BLANCS, 0,75l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Gazuotas nat. mineralinis vanduo HERMIS, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas nat. mineralinis vanduo HERMIS, 1 l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokoladukai MILKA SINGLES MIX, 138g

    Šokoladukai MILKA SINGLES MIX, 138g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,36 €/kg

  • Sauskeln. LOVING TOUCH MAXI 7-14kg 50vnt
    Gera kaina kasdien

    Sauskeln. LOVING TOUCH MAXI 7-14kg 50vnt

    7.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 200 g
    8
    99 €
    44,95 €/kg

    Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 200 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,95 €/kg

  • R.saus.vynas CASILLERO CABERNET SAUV., 0,75l
    Pagaminta Čilė

    R.saus.vynas CASILLERO CABERNET SAUV., 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Vytinta dešra KAI NORISI MĖSOS dešra,200 g
    2
    99 €
    14,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta dešra KAI NORISI MĖSOS dešra,200 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,45 €/kg

  • Balzamas ŽALIOS DEVYNERIOS, 35 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Balzamas ŽALIOS DEVYNERIOS, 35 %, 0,7 l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,27 €/l

  • Viskis GLENDALOUGH DOUBLE BARREL, 42 %, 0,7l

    Viskis GLENDALOUGH DOUBLE BARREL, 42 %, 0,7l

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,99 €/l

  • Šokoladas MILKA TOFFEE, 100 g

    Šokoladas MILKA TOFFEE, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • B.saus.vynas DOPPIO PASSO PINOT GRIGIO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    B.saus.vynas DOPPIO PASSO PINOT GRIGIO, 0,75l

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,65 €/l

  • Viskis BUSHMILLS, 40 %, 0,7 l

    Viskis BUSHMILLS, 40 %, 0,7 l

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,84 €/l

Filtrai

Filtrai