Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF ROMA, 450 g
    10
    49 €
    23,31 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF ROMA, 450 g

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,20 €/kg

  • Mėtų sk. dantų siūlas ORAL B ESSENTIAL, 50 m

    Mėtų sk. dantų siūlas ORAL B ESSENTIAL, 50 m

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Kačių ėd. PURINA ONE ADULT, su višt. 1,4 kg

    Kačių ėd. PURINA ONE ADULT, su višt. 1,4 kg

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,64 €/kg

  • Vanilės sk. valg. ledai FROSTIVO, 120ml/70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilės sk. valg. ledai FROSTIVO, 120ml/70g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, 500 g

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 2,58 €/kg

  • K. rūk. viščiukų br. RIMI SM., 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. rūk. viščiukų br. RIMI SM., 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Vištų kepen. paštetas RIMI SMART, II r., 300g
    Gera kaina kasdien

    Vištų kepen. paštetas RIMI SMART, II r., 300g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/kg

  • Žemės riešutų kremas RIMI SMART, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žemės riešutų kremas RIMI SMART, 350 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,11 €/kg

  • Lydyt.sūr.su ement.sūr.RIMI SMART 100g
    Gera kaina kasdien

    Lydyt.sūr.su ement.sūr.RIMI SMART 100g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Degtinė LITHUANIAN VODKA ORIGINALI,40%,1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė LITHUANIAN VODKA ORIGINALI,40%,1l

    22.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,79 €/l

  • Brendis GLORIA Classique, 36 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis GLORIA Classique, 36 %, 0,7 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,84 €/l

  • Rausv. vyno gėrimas VORUTA BLOSSOM, 6%, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Rausv. vyno gėrimas VORUTA BLOSSOM, 6%, 0,75l

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/l

  • Citrininiai pipirai SALDVA, 25 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Citrininiai pipirai SALDVA, 25 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,60 €/kg

  • Spiritinis gėrimas LAUKTUVIŲ, 20%, 0,5l

    Spiritinis gėrimas LAUKTUVIŲ, 20%, 0,5l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,98 €/l

  • Valiklis CILLIT BANG  BLACK MOULD, 750 ml

    Valiklis CILLIT BANG BLACK MOULD, 750 ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Trauktinė DAINAVA, 40 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė DAINAVA, 40 %, 0,5 l

    13.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,18 €/l

  • Batonėlis HEMATOGENAS VITA + su glaistu, 40 g
    0
    95 €
    23,75 €/kg
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Batonėlis HEMATOGENAS VITA + su glaistu, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Dėmių valiklis VANISH OxiAction Pink, 470g

    Dėmių valiklis VANISH OxiAction Pink, 470g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,38 €/kg

  • Trauktinė VILNIAUS STARKA 5, 43 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė VILNIAUS STARKA 5, 43 %, 0,5 l

    15.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,38 €/l

  • Alus VOLFAS ENGELMAN Rin.5,2 %,4X0,568 l but.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGELMAN Rin.5,2 %,4X0,568 l but.

    7.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,12 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

Filtrai

Filtrai