Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Graik. salotų sūris PROTEIN LAB, 10 %, 150 g

    Graik. salotų sūris PROTEIN LAB, 10 %, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Jogurtas A2, be lakt. su vyšn., 2,1 %, 180 g
    -25%
    1
    12 €
    6,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas A2, be lakt. su vyšn., 2,1 %, 180 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • Lipni juosta KORES B2B, 33 m x 15 mm

    Lipni juosta KORES B2B, 33 m x 15 mm

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Kačių ėdalas WHISKAS DUO SURF&TURF, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kačių ėdalas WHISKAS DUO SURF&TURF, 4 x 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Kačių skan. DREAMIES CR., su laš. 4 x 10 g
    1
    45 €
    36,25 €/kg

    Kačių skan. DREAMIES CR., su laš. 4 x 10 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,75 €/kg

  • Kačių skan. DREAMIES CR., su višt. 4 x 10 g
    1
    45 €
    36,25 €/kg

    Kačių skan. DREAMIES CR., su višt. 4 x 10 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,75 €/kg

  • Sūdyta karamelė RIMI, 250 g

    Sūdyta karamelė RIMI, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Valiklis CHANTE CLAIR MARSIGLIA, 600 ml

    Valiklis CHANTE CLAIR MARSIGLIA, 600 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

  • Baltym. batonėlis BAREBELLS COCO CHOCO, 55 g
    2
    19 €
    39,82 €/kg

    Baltym. batonėlis BAREBELLS COCO CHOCO, 55 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,82 €/kg

  • Negaz. braškių sk. gėrimas UNIQA JUICY, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. braškių sk. gėrimas UNIQA JUICY, 1,5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,06 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Makaronai MAC&CHEESE CHEDDAR, 184 g

    Makaronai MAC&CHEESE CHEDDAR, 184 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Gaz. gėrimas su saldik. COCA-COLA ZERO, 200ml

    Gaz. gėrimas su saldik. COCA-COLA ZERO, 200ml

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,95 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kapų žvakė BOLSIUS LILY, 70 h, ST26
    2 ir daugiau
    -50%
    1
    24 €
    2,49 €
    1,24 €/vnt.

    Kapų žvakė BOLSIUS LILY, 70 h, ST26

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Pomidorų sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g
    1
    85 €
    10,28 €/kg

    Pomidorų sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Desertas DVIEMS su avietėmis, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Desertas DVIEMS su avietėmis, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD FIORI LUNGO, 58 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD FIORI LUNGO, 58 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Pien. dešrelės JOKIŲ PRIDĖTINIŲ, a. r., 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. dešrelės JOKIŲ PRIDĖTINIŲ, a. r., 210 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,14 €/kg

  • Alus PADERBORNER HELL, 5,1 %, 0,5 l

    Alus PADERBORNER HELL, 5,1 %, 0,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šviesi duona su dž. vais., rieš. MORTA, 500 g

    Šviesi duona su dž. vais., rieš. MORTA, 500 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,38 €/kg

  • Virtų pupų mišinys, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtų pupų mišinys, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

Filtrai

Filtrai