Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Skalbimo milteliai SALLING FRI, 2,25 kg

    Skalbimo milteliai SALLING FRI, 2,25 kg

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,93 €/kg

  • Mak. SEL. BY RIMI GRANTORTELLI, su bar. 250 g

    Mak. SEL. BY RIMI GRANTORTELLI, su bar. 250 g

    2.55 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 10,20 €/kg

  • Filtras BRITA MAXTRA PRO PURE PERFORM., 1 vnt
    7
    69 €
    7,69 €/vnt.

    Filtras BRITA MAXTRA PRO PURE PERFORM., 1 vnt

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/vnt.

  • Rūgšt. vais. sk. gum. HARIBO MIAMI FIZZ, 85 g
    0
    99 €
    11,65 €/kg

    Rūgšt. vais. sk. gum. HARIBO MIAMI FIZZ, 85 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,88 €/kg

  • Kar. anak. rieš. su med. ir drus. ALVO, 130 g
    -40%
    1
    43 €
    11,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kar. anak. rieš. su med. ir drus. ALVO, 130 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,38 €/kg

  • Sūdyta silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g
    -30%
    2
    02 €
    10,63 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,21 €/kg

  • Sausainiai MINI GAIDELIS KLASIKA, 380 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai MINI GAIDELIS KLASIKA, 380 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,24 €/kg

  • Konservuoti vaisiai SALLING, 410 g / 230 g

    Konservuoti vaisiai SALLING, 410 g / 230 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Užk. katėms su sūriu ir višt. SALLING, 60 g
    0
    59 €
    9,83 €/kg

    Užk. katėms su sūriu ir višt. SALLING, 60 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,83 €/kg

  • Saldžiarūgštis pad. SALLING STIR FRY, 100 g
    0
    90 €
    9,00 €/kg

    Saldžiarūgštis pad. SALLING STIR FRY, 100 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Papr.sk. bulvių trašk. SALLING SKY MIX, 150 g
    2
    15 €
    14,33 €/kg

    Papr.sk. bulvių trašk. SALLING SKY MIX, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Indaplovių ploviklis SALLING, 500 ml
    1
    49 €
    2,98 €/l

    Indaplovių ploviklis SALLING, 500 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g
    1
    05 €
    1,31 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g

    1.52 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

  • Ekol. košė su man., mol. SALLING EKO, 120 g
    -30%
    0
    76 €
    6,33 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. košė su man., mol. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,08 €/kg

  • Rauginti agurkai, 300g

    Rauginti agurkai, 300g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,63 €/kg

  • S. pašaras PURINA ONE 7+ kat. su višt., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/kg

    S. pašaras PURINA ONE 7+ kat. su višt., 750 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/kg

  • Kiet. avių p. sūris PINNA PECOR. 46 %, 200 g

    Kiet. avių p. sūris PINNA PECOR. 46 %, 200 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Avinž. maltinukai FALAFEL GOURMET GREEN, 200g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Avinž. maltinukai FALAFEL GOURMET GREEN, 200g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA LEMON, 0,85 l

    Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA LEMON, 0,85 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su jaut., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su jaut., 190g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,37 €/kg

Filtrai

Filtrai