Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Karamelizuoti sausainiai LOTUS BISCOFF, 125 g

    Karamelizuoti sausainiai LOTUS BISCOFF, 125 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/kg

  • Surimio lazdelės RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Surimio lazdelės RIMI SMART, 300 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Jogurtas su žemuogėmis JO, 2,4 %, 900 g
    -25%
    2
    02 €
    2,24 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su žemuogėmis JO, 2,4 %, 900 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

  • Pilno grūdo ruginiai miltai RIMI, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pilno grūdo ruginiai miltai RIMI, 1 kg

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,89 €/kg

  • Burokėlių mišrainė su svog. ILZENBERGO, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Burokėlių mišrainė su svog. ILZENBERGO, 500ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/l

  • Apelsinų džemas SELECTION BY RIMI, 230 g

    Apelsinų džemas SELECTION BY RIMI, 230 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,87 €/kg

  • Kepta vištienos file su bulvytėmis, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta vištienos file su bulvytėmis, 300 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Balt. sausainis su sald. GO ON BROWNIE, 50 g

    Balt. sausainis su sald. GO ON BROWNIE, 50 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,80 €/kg

  • Batonėlis su saldik. GO ON CRISP COOKIE, 50 g

    Batonėlis su saldik. GO ON CRISP COOKIE, 50 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

  • Makaronai su saldikliu BULDAK CARBONARA 130 g

    Makaronai su saldikliu BULDAK CARBONARA 130 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,46 €/kg

  • Vafliai su žemės riešutų kremu RIMI, 180 g

    Vafliai su žemės riešutų kremu RIMI, 180 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • V.broilerių sparnelių vid.dalys RIMI, KG
    Pagaminta Lietuvoje

    V.broilerių sparnelių vid.dalys RIMI, KG

    4.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Sausainių ir vaflių asorti RIMI, 400 g

    Sausainių ir vaflių asorti RIMI, 400 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Energ. gėrimas RED BULL PINK EDITION, 0,25 l

    Energ. gėrimas RED BULL PINK EDITION, 0,25 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Valg. ledai su mangų įd. KLASIKA, 100ml/50g

    Valg. ledai su mangų įd. KLASIKA, 100ml/50g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Šokoladas MILKA HAPPY COWS, 90 g

    Šokoladas MILKA HAPPY COWS, 90 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,78 €/kg

  • Sūrio užkandis GRANAROLO HIGHT PROTEIN, 24 g

    Sūrio užkandis GRANAROLO HIGHT PROTEIN, 24 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,25 €/kg

  • Ekol. boliv. balandos patiek. ACTIVUS, 250 g
    2
    09 €
    8,36 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. boliv. balandos patiek. ACTIVUS, 250 g

    3.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,20 €/kg

  • Aud. minkš. LENOR SPR. AWAK., 38 sk., 798 ml
    3
    79 €
    4,75 €/l

    Aud. minkš. LENOR SPR. AWAK., 38 sk., 798 ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,01 €/l

  • Margosios pupelės RIMI, 400 g

    Margosios pupelės RIMI, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

Filtrai

Filtrai