Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Batonėlis su rieš. NICKS su sald., 40g
    1
    69 €
    42,25 €/kg
    Be glitimo

    Batonėlis su rieš. NICKS su sald., 40g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  •  Gazuot. gaiv. gėrimas NATAXTARI SEPERAVI, 1l

    Gazuot. gaiv. gėrimas NATAXTARI SEPERAVI, 1l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gr.sk.bulvių traškučiai TAFFEL MegaPack, 250g
    2
    69 €
    10,76 €/kg

    Gr.sk.bulvių traškučiai TAFFEL MegaPack, 250g

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Guminės pirštinės PACLAN, ananasų kvapo, L
    -50%
    1
    22 €
    1,22 €/vnt.

    Guminės pirštinės PACLAN, ananasų kvapo, L

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/vnt.

  • Dubuo LUMINARC ZELIE 16cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/vnt.

    Dubuo LUMINARC ZELIE 16cm

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Gaz. natūr. mineralinis vanduo PERRIER, 750ml

    Gaz. natūr. mineralinis vanduo PERRIER, 750ml

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lyd sūrelis su voveraitėmis ROKIŠKIO 23 %,
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd sūrelis su voveraitėmis ROKIŠKIO 23 %,

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,14 €/kg

  • Kons.kačių ėdalo rinkinys padaže SHEBA, 4x85g
    1
    89 €
    5,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons.kačių ėdalo rinkinys padaže SHEBA, 4x85g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Atš. krabų sk. surimi lazdelės PORTLITE, 300g

    Atš. krabų sk. surimi lazdelės PORTLITE, 300g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,30 €/kg

  • Kario prieskoniai RIMI, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kario prieskoniai RIMI, 25g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,60 €/kg

  • Ryž.trapučiai mangų sk.gl.USTUKIŲ MALŪNAS,90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryž.trapučiai mangų sk.gl.USTUKIŲ MALŪNAS,90g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Pirštinės VILEDA FOOD SAFE, S/M, 40vnt
    -50%
    7
    14 €
    0,18 €/vnt.

    Pirštinės VILEDA FOOD SAFE, S/M, 40vnt

    14.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,36 €/vnt.

  • Kavos pup. SELECT. BY RIMI ESPRESSO, 1 kg
    12
    59 €
    12,59 €/kg

    Kavos pup. SELECT. BY RIMI ESPRESSO, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Gaz. gėrim. su saldik. SELITA BAIKALAS, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. gėrim. su saldik. SELITA BAIKALAS, 1,5 l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Juod. alyvuogės RIMI SMART be kaul., 280 g/11
    Gera kaina kasdien

    Juod. alyvuogės RIMI SMART be kaul., 280 g/11

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,73 €/kg

  • Skystas muilas (papild.) CITRUS&OLIVE, 900ml

    Skystas muilas (papild.) CITRUS&OLIVE, 900ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,43 €/l

  • Arbūzų sk. valg. ledai PIRULO, 292 ml / 268 g

    Arbūzų sk. valg. ledai PIRULO, 292 ml / 268 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,16 €/kg

  • Dantų pasta COLGATE CAVITY PROTECTION, 75 ml

    Dantų pasta COLGATE CAVITY PROTECTION, 75 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,53 €/l

  • Vištienos sriuba MAMMA, 300 g

    Vištienos sriuba MAMMA, 300 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,97 €/kg

  • Aplankas su spaust. CENTRUM, A4, 0,14 mm

    Aplankas su spaust. CENTRUM, A4, 0,14 mm

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,42 €/vnt.

Filtrai

Filtrai